Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy napja gyomorrontásom volt...

Egy napja gyomorrontásom volt most pedig belém kényszerítettek zsíros ételt . Nem bírom tovább bele fogok halni . Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Minden ott kezdődik hogy disznótor volt 3 hete .

3 hete megy a hasam , vasárnap gyomorrontásom volt , éjjel 2-től délutánig (3 körülig) hánytam . Ittam pici teát kijött .. Minden ...

Tegnap este , szüleim megint zsíros ételt eröltettek belém . Én ezt már nem bírom tovább komolyan .. Éjjel 3 -tól alig aludtam valamit ma reggel 7 kor végre kitávozott belőlem (rókáztam) a zsíros étel . Kínszenvedés volt . De viszont azóta nagyon durván megy a hasam .

Szüleim azzal okolnak, hogy biztos várandós vagyok , ami lehetetlen mivel sose szeretkeztem .

Megölnek a zsíros ételeikkel nem bírom tovább .. Az utóbbi időben fogytam rengeteget ... 47 kg voltam most pedig 43 körül .... (17 vagyok 160 cm) mit tegyek ?



2014. dec. 16. 07:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
menj el orvoshoz, mert ez nem gyomorrontas.
2014. dec. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mig nem ettem csak óvatosan addig kutya bajom nem volt csak mikor jött megint a zsíros .... (Hétfőn volt mikor vigyáztam de viszont este ..... Vacsorára zsíros volt megint belémeröltetve mert ugyse lesz semmi bajom .. )
2014. dec. 16. 07:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

HOGY lehet egy 17 éves lányba bármiylen ételt BELEKÉNYSZERÍTENI?!?!?!?


Lefogtak és beletömték a szájadba?

2014. dec. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Trafó1 ***** válasza:
diétázz pár napot , de legfőképp menj orvoshoz, elkaptál valami fertőzést amit nem tudsz kiheverni, és ezen nem segít a zsíros étel , sőt.
2014. dec. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy beléd erőlették? Megmondod, hogy nem kérsz. Ha eléd rakják, nem eszed meg. Gondolom nem tömtek meg mint egy libát... ne legyél már ennyire életképtelen. Nem csecsemő vagy. Ha meg ennyire nem tudsz kiállni magadért, akkor viseld a következményeket.
2014. dec. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha három hete hasmenésed van, akkor nem csoda, hogy fogysz, ezzel már régen orvoshoz kellett volna menned, lehet fertőzést kaptál a disznótos kajától, vagy ételmérgezés. Ilyenkor szigorú diéta kell és nem zsíros kaja, szüleidet nem értem. Menj el még ma a háziorvoshoz , nagylány vagy már.
2014. dec. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!