Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bordaközi izomfájdalom, ez...

Bordaközi izomfájdalom, ez lehet az idegzsába?

Figyelt kérdés
Majd egy hónapot szenvedtem egy makacs megfázással, mely során extrémen sokat köhögtem. 2 antibiotikum kúra alatt múlt el, ám középidőben nagyon erős bordaizom fájdalmam lett. Orvos szerint a sok megerőltető köhögéstől. Kaptam nem szteroid tartalmú fájdalom csillapítót és gyulladás csökkentőt. Szinte el is múlt a fájdalom, ám a gyógyszer abbahagyása után 2 nap múlva megint fokozatosan erősödött ismét, ekkor már a kapott gyógyszer újraszedésére nem éreztem semmi javulást. Újra orvos, most másik két gyógyszer, melyeket ma kéne abbahagynom, de kijelenthetem hogy nagyon fáj a fekvés-felkelés, hajolás. A doki mondta mennyek vissza, ha nem jobb és lesz egy tüdőröntgen, de én érzem, hogy az izom fáj, nem a tüdőm. De igazából nem mondott semmit, hogy mi is ez. Elkeserít már nagyon a fájdalom, szeretném ha nem fájna már :( ez az idegzsába, volt már valakinek hasonló?
2014. dec. 25. 09:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem idegzsába. Nekem a bordaközi izomfájdalom 4 hónapig tartott. Pihentetni nem tudod, mert lélegezni kell, szal nagyon rossz volt.
2014. dec. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!