Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugye ez nem agydaganat?

Ugye ez nem agydaganat?

Figyelt kérdés

Anyának mostanában nagyon fáj a feje és nagyon sokat és hiába szed fájdalomcsillapítót nem használ..És sokat fogyott is, mondjuk tett is érte, hogy fogyjon...de ez ugye nem az??

Természetesen majd megy orvoshoz...de én nem akarom, hogy az legyen én akkor...:'(



2015. jan. 1. 02:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Elég sok mindentől fájhat a feje. :) Stressz a legvalószínűbb. Az ún. tenziós fejfájás homlokmagasságban körben hat az egész fején. Lehet migrén, amikor valószínűleg csak az egyik oldalon fáj a feje, de veszettül, és nem csillapítja a legtöbb gyógyszer. Erre jellemző, hogy nem bírja még a fényt sem, bármilyen hangos zajt, sőt, bizonyos szagoktól is jobban fáj. Lehet magas vérnyomástól - ebben az esetben is sürgősen szükség van orvosi segítségre! -, stb. Az agydaganat a lehető legritkább okok egyike a fejfájásnak. :) Abban az esetben, ha agydaganata lenne, akkor az idegrendszer hibás működése következtében más, nagyon súlyos tünetek is előfordulnának. (A daganat helyétől függően pl. beszédzavar, egyensúlyzavar, írásképváltozás, epilepsziás roham stb., elképesztően különbözőek lehetnek a tünetek, de mindig feltűnőek és karakteresek.)


Én drukkolok, hogy ne legyen semmi súlyos, de azt gondolom, hogy ennyi alapján valószínűleg nem kell daganattól tartani.

2015. jan. 1. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kööszönöm, hogy megnyugtattál:)) Sokat segített ez most nekem

Booldog újévet:))

2015. jan. 1. 03:34
 3/4 anonim válasza:
Szia! Nyugi nem kell mindig a legrosszabbra gondolni. Lefogyhatott a stressztől és a stressz miatt fáj a feje. Nem kell pánikolni. Remélem nem lesz semmi baja. Boldog új évet!
2015. jan. 1. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:))) Boldog újévet!
2015. jan. 1. 04:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!