Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mitől lehet? Kezdek megijedni.

Ez mitől lehet? Kezdek megijedni.

Figyelt kérdés
Reggel 9-kor felébredtem jól éreztem magam. Délig feküdtem nagyon fáradt voltam. Aztán anyum kihívott ebédelni. Alig ettem valamit kb 2 villa rizs ha lement a torkomon. Egyre fáradtabb vagyok. Most még mindig fekszek, a jobb csuklómban fáj az artéria és alig bírok felkelni. Előbb 10 percig küszködtem hogy fel tudjak ülni inni. Mitől van ez?

2015. jan. 3. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem túl jó dolgod van. Ne aggodalmaskodj, ha iskolába jársz, tanulj, olvass, vegyél részt a házimunkában. Talán kevesebb időd lesz az önsajnálatra. Bár, ha igazán beteg vagy, majd anyukád kihívja az ügyeletes orvost.

Jobbulást.

2015. jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ma is próbáltam németet tanulni csak nem megy. Vagy nem maradt meg a fejemben vagy elaludtam köhben.
2015. jan. 3. 18:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Influenza
2015. jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valószínűleg az lesz. Most mértem a lázamat,38.2 :/
2015. jan. 3. 19:26
 5/5 anonim válasza:
influenza..jobbulást, pihenj, sok tea.
2015. jan. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!