Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a fene van velem, már...

Mi a fene van velem, már majdnem egy hónapja beteg vagyok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Hahó, a cím nagyjából össze is foglalja a problémámat, és egyszerüen nem tudom elképzelni mi a bajom. Kb egy hónapja kezdődött, de akkor sem volt veszélyes azthiszem max olyan 37,8 fokos hőemelkedsem volt, köhögtem, fájt a torkom, folyt az orrom. Elmentem dokihoz ő aztmondta hogy vírusos beegségem van, felírt gyógyszereket és otthon maradtam egy kis ideig, aztán mentem suliba.


De az a baj hogy azóta sem gyógyultam meg teljesen, szedtem már gyógyszert is, neo-citrant, ittam lándzsás utifű sirupot (vagy mi is az..), es tonna számra ittam a teját és semmi sem segít.

Szeretném hangsúlyozni hogy nem veszélyesen vagyokbeteg, néha (nem folyamatosan!!) rámjön a torokfájás orrfújás, egy kis hőemelkedés tehás semmi veszélyes, de mstmár nagyon irritáló főleg hogy emiatt edzésre se tudok menni.


Szóval mid gondoltok mit csináljak, a héten valószinüleg a dokit még meglátagotom. Elnézést a helyesírási hibákért de nagyon siettem és elég frusztrált is vagyok(..), a kedves segítségeteket előre is köszönöm!!


2015. jan. 14. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Egyel feherjet :) Adok.
2015. jan. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

valami immunerősítést kéne csinálni, pl. most már aludni kéne, ez egy.

kettő: egyél gyömbért minden nap.

három: igyál szurokfű teát.

ne a cukros-citromos lötty teát.


miket eszel, miket iszol, hogyan élsz?

eszel elég nyers zöldséget?

2015. jan. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez megy velem tavaly óta, 2 hónapig nem is edzettem. Szennyezett a levegő és pingpong szerűen újra felülfertőződsz influenzaszerű vírussal mert nem fekszed ki. Nekem ebből lett arcüreg gyulladásom és az antibiotikum után sem lettem teljesen jól, visszamaradt köhögés amivel most tüdővizsgálatokra járok. Ott is mondták, hogy egyre többen jönnek ilyen tünetekkel. Feküdj és hőemelkedéssel se edzz, különben szövődmény lesz. Szirupok helyett fahéjas méz és fokhagyma ajánlott, a természetes hatóanyagokat jobban szereti a szervezet. Ja és igyál rengeteg vizet.
2015. jan. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is szenvedek már 2 hónapja, de már nagyon elegem van -.-
2015. jan. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2015. jan. 15. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!