Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat a fejem?

Mitől fájhat a fejem?

Figyelt kérdés
Korábban volt hogy mindennap fájt, nem végig csak ugy spontán jött és elment rövid ideig tartott. Elmentünk vele orvoshoz aki azt mondta szedjek magnéziumot és igyak sokat valamint elküldött EEG-re is. Azóta sokat iszok és szedem is a magnéziumot nagyon sokat javult szinte el is mult. Az EEG nem mutatott ki semmit. Szombaton megjött a bajom és azóta nagyon fáj a fejem egész nap.Korábban is fájt már ettöl de csak max egy napig. már 3 napja. jövöhéten amugy is mennénk vissza dokihoz ellenörzésre gondolom igy továbbküld MR-re. Lehetséges hogy valami nagybaj, van ha az EEG nem látott semmit? köszi a válaszokat 17/L

2015. jan. 19. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Például egyik ismerősömnek a sok mobiltelefonálástól fájt a feje. A vizsgálatok nála sem találtak semmit. Aztán abbahagyta az általunk "mobilmániának" nevezett tevékenységét és a fejfájása is megszűnt.
2015. jan. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet ám ettől a hülye időjárástól is. a Magnéziumot gondolom szeded.


Szerintem semmi komoly nincs

2015. jan. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem mondani hogy pénteken bevertem a fejem. Akkor különösebb fajdalom nem volt de este eddzettem és eléggé megeröltettem magam. Akkor fájt először meg hányingerem volt de egy órán belül elmult.Számit ez? És ha holnap lemegyünk vele a kórházba mire számitsak? :/ köszi az eddigieket :)
2015. jan. 19. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!