Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agydaganat? Vagy csak a front?

Agydaganat? Vagy csak a front?

Figyelt kérdés
2 napja folyamatosan esik az eso,es azota nagyon nagyon faj a fejem,foleg hatul...Zsibbadt az egesz,nem jo semmi. Elegge fronterzekeny vagyok,de ennyire meg nem fajt mint az utobbi napokban es nem igazan tudok vele mit csinalni. Hozza kell tennem,hogy egy kicsit hipohonder vagyok.. 18 eves vagyok,iskolaba jarok,nem volt daganatos a csaladban.

2015. jan. 24. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért 2 nap fejfájás miatt nem kell rögtön agydaganatra gondolni, főleg akkor, ha egyébként is frontérzékeny vagy.

Vérnyomásodat megmérted? Magas vérnyomásnál jellemző a tarkó körüli fejfájás.

Gyógyszert vettél be rá, vagy csak várod a csodát?

2015. jan. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Úristen, 2 napja fáj a fejed és te már agydaganatot képzelsz be magadnak?

Sok mindentől fájhat a fej, magas vérnyomástól kezdve a stresszig, időjárásváltozás, szemészeti probléma, vérszegénység, vízhiámy, stb. Ha nem múlik a fejfájásod, akkor menj el a háziorvoshoz és ő majd elküld kivizsgálásokra, vagy vérvételre ha szükségesnek látja.

2015. jan. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A vernyomasom rendben van.. Nem csak nem fajt meg ennyire 😊
2015. jan. 24. 12:55
 4/4 anonim ***** válasza:
dehogy daganat
2015. jan. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!