Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhatja a derékfájásomat?

Mi okozhatja a derékfájásomat?

Figyelt kérdés

Körülbelül 2 éve, edzés közben csúnya húzódást szenvedtem. Napokig fájt ülni, feküdni és állni is. Ez lassan elmúlt, de azóta rendszeresen előfordul, hogy a gerincem alsó részénél, valamelyik oldalt fájdalmat érzek. Ahol a bugyivonal fut, abban a magasságban fáj és általában bal oldalon.

Sportolok és napi 4 óránál többet nem ülök. Nem feltétlenül sikerült rájönni mi váltja ki és miért jön elő. Van, hogy az esti tévézés után, mikor felkelek, akkor érzem meg, hogy már megint fáj. Gondoltam rá, hogy talán a forgószék nem megfelelő vagy nem melegítek be rendesen edzés előtt, de mivel rendszeresen előjön, így inkább vmi krónikusra gondolok.

Huszonéves vagyok.


Volt ilyen valakinek? Mi segített? ÉS milyen orvos szakterülete ez?



2015. jan. 25. 06:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy fel tudok venni olyan pozíciót, amiben nem fáj.
2015. jan. 25. 06:54
 2/3 anonim ***** válasza:
Itt csak egy kuruzsló tudja "biztosan megmondani ".
2015. jan. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Orvos tudná megmondani,a háziorvoshoz menj,ő beutal
2015. jan. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!