Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Magánrendelésen mennyire...

Magánrendelésen mennyire másabb a hozzáállása az orvosoknak (aranyér)?

Figyelt kérdés
Régebben volt több műtétem a fenekemnél és nagyon csúnyán forrt össze, ilyen kilógó bőrdarabka maradt utána, plussz egy aranyér után is maradt, meg még váladékozik is. Sima sebészeten csak azt mondogatják, hogy ezen nincs mit műteni, pedig már az őrületbe kerget, folyton viszket, váladékozik és amit felírnak rá kicsit enyhít, de még mindig megmaradnak a tünetek. A másik gond, hogy 23 évesen még soha nem volt emiatt semmilyen kapcsolatom nővel, emiatt teljesen depressziós vagyok napi szinten jár a fejemben az öngyilkosság, szóval mindenképp szeretném rendbehozatni. Tudnátok mondani tapasztalatokat?

2015. jan. 25. 18:56
 1/1 anonim válasza:
Szia! Szerintem ne törődj bele, és ne hagyd, hogy elkeserítsenek! Keress fel több magánorvost! Gondolj arra, hogy pl a plasztikai sebészek is mi mindenre képesek! Más egy sima sebészet, és más egy olyan hely, ahol az esztétikumra is hangsúlyt fektetnek.
2015. jan. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!