Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akik inzulinrezisztenciások,...

Akik inzulinrezisztenciások, miben változott az életük, mióta diagnosztizálták a betegségüket?

Figyelt kérdés
Teljesen meg kellett változtatni az életmódotokat, nagyon be van határolva, hogy miket ehettek például? Nálam még nem derült ki, de gyanús, hogy inzulinrezisztenciám van. Kíváncsi vagyok, mire számíthatok.
2015. jan. 27. 19:57
 1/1 anonim ***** válasza:
A szénhidrát bevitelre oda kell figyelni, állandó a fáradtságérzet. Ha nem papírforma szerint étkezem, rögtön megérzem. A szédülés, fejfájás, rossz közérzet állandó, ami azért nehéz, mert mozogni kell mellette heti 3-4 szer. Kisvárosban nőttem fel és nekem 10 év telt el a tünetek kezdete és a tényleges kezelés óta. Nekem már a munkavégzés is nehéz, de titkolom, mert nem akarom elveszíteni az állásomat. Saját tapasztalatból mondom, hogy ne késlekedj a kezeléssel. Az étkezésre nagyon figyelj és a mozgást is iktasd be, különben állandósulnak a rosszullétek és nehezebb lesz kikerülni belőle, mint megelőzni!
2015. febr. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!