Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sokat szúr a szívkörnyékemnél,...

Sokat szúr a szívkörnyékemnél, mindennap szinte.16 éves lány vagyok rendszeresen sportolok, és nem vagyok elhízva. Anyukám is szed szívgyógyszert, pulzusára. Mi lehet ez? Orvosnál már volt kb.10 éves koromban de semmi különös nem volt.

Figyelt kérdés

2015. jan. 28. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
A szív nem fáj. Az nem elég, hogy 6 évvel ezelőtt nézett orvos. Menj el szívultrahangra, mert csak az a megbízható vizsgálat.
2015. jan. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Istenem, a sok idióta vadbarom, aki azt mondja, hogy a szív nem fáj...nem, a szív maga valóban nem, de nagy szerencse, hogy a kérdező is azt írta, hogy a szívkörnyéke...

Nem véletlen, hogy a szívinfarktusosnak is a szívkörnyéke szúr...

Egyébként, valóban el kellene menned orvoshoz, egy szívultrahang sokat segítene.

Nekem is azt mondta a sok idióta, hogy a szív nem fáj, nincs semmi bajom, hazudok, nem akarok iskolába járni, stb (fiatal voltam, mikor az először jelentkeztek a tünetek). Most, 24 évesen derült ki, hogy mytralis porlapsus-om van...

2015. jan. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!