Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyér tünetek? Orvos vagy...

Aranyér tünetek? Orvos vagy gyógyszer? Ajánlások?

Figyelt kérdés
Ha "kitörléskor" gyakran vérzik, illetve esténként viszket mostanában, akkor nagy valószínűséggel aranyerem van? Ha igen, akkor elég valami gyógyszer rá, vagy orvos kellene? Ha igen, milyen magánorvost tudnátok ajánlani?

2015. jan. 29. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha csak enyhe fájdalmaid vannak akkor elég ha mindég tisztén tartod és kenegeted. Nagyon jó krémek vannak és ajánlom a cinkpasztát is.Vigyázz, hogy ne fázz fel,és egyél sok zöldséget,sok folyadékot fogyassz,hogy ne legyen kemény a székleted.Erős fájdalmaknál orvos.
2015. jan. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem belső aranyerem van. Több hónapig úgy viszketett, hogy majd megőrültem. Aztán elmentem orvoshoz. Magát a szituációt nem nevezném kellemesnek, de nem is volt vészes.


A vizsgálat úgy folyik, hogy felkönyökölsz egy vizsgálóasztalra, úgy hogy a térded az ágy szélén van. Az orvos így meg tud vizsgálni. kellemetlen, de nem fáj.


Esetleg beken egy krémmel, de az is lehet, hogy lefagyasztja az eret vmi műszerrel. Ez már húzósabb azért. Nekem kétszer volt fagyasztásom, és az első után konkrétan úgy éreztem, hogy nem érek haza a lábamon (hazaéréskor hasmenés) és eléggé fájt a művelet helye. Ám 2-3 óra olvasás hason, és elmúlt.


Fontos, hogy amennyiben tudsz, változtass a wc-zési szokásaidon. Ne használj papírt, csak langyos vízzel tisztítsd meg, és utána puha törülközővel.


A krém illetve krém + kúp kombót és ezt az egyszerű higiéniai tanácsot alkalmazva hamarosan javulhat.


Nekem ugyan el nem múlt még, de milliószor jobban érzem magam.


Jobbulást!

2015. febr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Véres szěkletnél ěrdemes a doki

Dr

2015. febr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!