Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az aranyérnek a fájdalmon...

Az aranyérnek a fájdalmon kívül lehetnek szövődményei?

Figyelt kérdés
Milyen szövődményei lehetnek?

2015. jan. 30. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
durvább esetben elég rendesen tud vérezni például, bár szerintem elvérezni azért nem lehet tőle
2015. jan. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Esetleg valami konkrét tipp az orvosolására?
2015. jan. 30. 12:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Vény nélkül lehet rá szert kapni patikában. Ha viszont makacsul fennáll, vagy visszatér házi kezelés ellenére, akkor el kell menni vele dokihoz, mert gyakorlatilag tartósan gyulladásban lehet, kizáródhat. Ezeknek pedig hosszútávon tényleg súlyos következményei lehetnek, szélsőséges esetben a rosszindulatú daganat.
2015. jan. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vannak rá kenőcsök, kúpok, meg mindenféle házipraktika, de úgy tudom, végleges megoldást csak a műtét ad
2015. jan. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

tipp:

-kenőcs! Sokféle aranyérkenőcs van, próbálgasd ki, melyik a legjobb neked. Nem csak gyógyítja, hanem van enne fájdalomcsillapító is ami sokat tud javítani az ember közérzetén.


- étrend! Minél lazább a szélet annál kevésbé fájdalmas a székelés. Persze ne ess át a ló másik oldalára sem. A hasmenés kb ugyanolyan káros lehet az aranyérre mint a kemény széklet.


- Ne erőlködj! Saját tapasztalat, hogy sokszor "erőből" akartam "kitolni" a cuccot. Ez is sokat árthat. Akkor menj WC-re amikor már érzed, hogy könnyen menni fog. Lazíts, és csak engedd, de nyomd (ez de hülyén hangzik így leírva XD)

2015. jan. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok újra, pár életmódi tanács: Nem tesz neki jót a tartós ülés, a felfázás. Ügyelni kell az étrendre, ne legyen nagyon fűszeres, és ne okozzon székrekedést. WC használat után, ha egy mód van rá, papír törlés helyett szappanos lemosás. Tangát elfelejteni.
2015. jan. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!