Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha éjjeli szájszárazságom...

Ha éjjeli szájszárazságom van, akkor lehet, hogy aids-es vagyok?

Figyelt kérdés
2015. febr. 3. 06:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet. Bár nemhiszem h a szájszárazság erre utalna. Lehet száraz a levegő a szobádban, keveset iszol napközben stb.

Rakj párologtatót, igyál többet, akár éjjel is ha felébredsz.

2015. febr. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Pár éve varrattam, és pont akkor voltam kicsit megfázva, de arra már nem emlékszem, hogy a varráskor is, vagy csak utána voltam-e beteg, de abban az időszakban kb... (Ennek kb. 4-5 éve).


Mindent megrágok, ami a kezem ügyébe kerül, emiatt néha van szájfertőzésem, de minden kezelés nélkül elmúlik (most pl. már kb. fél éve nincs).


Nyelvem enyhén lepedékes (hátul) és emiatt a hátsó fogaim is, viszont ez nem fehér (hajas) elváltozás, és oldalt és elől semmi.


Immunrendszerem jó, sőt, nagyon jó, még csak náthás sem vagyok már jó pár éve (ez a sport miatt van, rendszeresen futok, ill. erőemelek).


Vérnyomással néha vannak gondjaim, néha ingadozó, de csak ritkán jön elő.


Néha enyhe refluxom szokott lenni evés után.


Kicsit meg vagyok ijedve, ne hogy aids-es legyek, csak ez a szájszárazság zavar, mert hallottam, hogy annak a tünete is lehet.

2015. febr. 3. 06:53
 3/8 A kérdező kommentje:
Na ez a durva, h párologtatóm is van, napi 4 L-t megiszok, és mégis.
2015. febr. 3. 06:54
 4/8 A kérdező kommentje:
ez alatt a 4-5 év alatt fogyni sem fogytam, inkább híztam kb. 5-10 kg-ot (amúgy sem voltam kövér sosem)
2015. febr. 3. 07:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Az aids gyengíti, tulajdonképpen megsemmisíti az immunrendszert. A száddal inkább keress fel szakembert.
2015. febr. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bazz, ez a kérdés egyáltalán hogyan fogalmazódott meg benned így, ebben a formában? ... Egy orvos.
2015. febr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Olvastam hogy a szájszárazság az aids egyik tünete lehet....és most kicsit be vagyok parázva, nem-e vagyok adis-es? Ezek alapján a leírt adatok alapján lehet, hogy az vagyok? Nagyon remélem, hogy nem.
2015. febr. 3. 20:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Ekkora hülye kérdést

voltam Aids-es de a szám nem volt kiszáradva..

De most hogy irod jut eszembe most ki van száradva akkor megint 200 alatt vagyok és aids-es lettem :))))

2015. febr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!