Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet, hogy tüdőgyulladásom van?

Lehet, hogy tüdőgyulladásom van?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt este még semmi bajom nem volt. Tegnap amikor reggel felkeltem, kicsit furán éreztem magam, mintha láz előtti gyengeség lett volna rajtam, de elmentem suliba. Este amikor hazaértem megmértem a lázam és 37,2 körül volt. Sok teát megittam, de folyamatos lázgörcseim voltak. Késő este megint megmértem a lázam és 38,1 volt. Ma reggel amikor felkeltem, a hátam, ott ahol a tüdőm van, eszméletlenül fájt és azóta sem múlik. Kicsit köhögök, fáj a fejem és a lázam se ment lejjebb, és amikor levegőt veszek, majdnem meghalok, annyira fáj a tüdőm. Bármit csinálok, az enyhe sajgás nem múlik és kezd a bal hastájam is fájni, meg lázgörcseim is vannak. Holnap megyek orvoshoz, ha meg tudok mozdulni. Ez tüdőgyulladás, vagy az az influenza, ami most terjeng?

2015. febr. 5. 16:20
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Az influenza se sokkal jobb... A citrusfélékre vagyok allergiás, és mivel citrom- és grapefruit aroma is van benne, kihozta nálam az allergiát:/
2015. febr. 5. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!