Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy tudnék segíteni a barátnő...

Hogy tudnék segíteni a barátnőmön?

Figyelt kérdés

Azt szeretném tőletek megkérdezni, hogy hogy segíthetnék a barátnőmön. Jövő héten lesz, hogy három hónapja együtt vagyunk (itt van róla kérdés, mást témában). Már az elején észrevettem, hogy néhol kicsit ritkásabb a haja, de tényleg nagyon kicsi mértékben alig észrevehető, de mivel nem külsőre megyek ezért nem igazán foglalkoztam vele, hisz nekem így is tetszik és aranyos lány, kérésre képet is tudok küldeni róla. Elvileg pajzsmirigy problémája van és amiatt van ez, de úgy tudom ez stressztől is lehet. Nagyon sokat levesz ez a dolog az önbizalmából, többször sírt miatta ezért én segíteni szeretnék rajta. Gondoltam hátha van itt valaki aki a barátnőmhöz hasonló cipőben jár és tud segíteni.

Előre köszönök minden választ, a normális válaszokért zöld pacsi jár!



2015. febr. 11. 20:06
 1/2 A kérdező kommentje:
http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. Bocsánat kimaradt a link a zárójelből.
2015. febr. 11. 20:07
 2/2 anonim válasza:

szia, egy anyukanak is ez volt a problemaja es osszeszedte mire kell figyelni hogy elkerulje a hajhullast. Bocsi nincs turelmem leforditani de ha nem tudtok angolul masold be a google forditoba. Elit egy ket erdekes dolgot. o is pajzsmirigy problemas volt

[link]

2015. márc. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!