Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » S. O. S! Hogyan segíthetnék a...

S. O. S! Hogyan segíthetnék a barátnőmön?

Figyelt kérdés
A barátnőm egyre vékonyabb, mindig azt mondja , hogy milyen dagadt! Pedig nem az! Sőt....A legdurvább az az , hogy nem eszik semmit, és minden este hánytatja magát! Attól félek ha így folytatja valami komolyabb baja is lehet ettől...Kérdeztem, hogy miért csinálja ezt, hiszen szép, és jó alakja van, egyáltalán nem dagadt. Erre azt mondta, hogy MUSZÁJ minden este megcsinálnia ezt! Hogyan segíthetnék rajta? Az osztályfőnökömnek nem szeretnék szólni, mert akkor engem szidna le a barátnőm , hogy szóltam neki....Nagyon féltem őt, úgyhogy légy szíves adjatok tippeket, vagy tanácsokat , hogy mit tegyek!
2011. ápr. 13. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a szüleinek, de minél hamarabb. Az anorexia súlyos betegség, orvoshoz kell vinni e miatt a barátnődet, és ebben a szülei segítségére van szüksége.
2011. ápr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

vagy anorexiás vagy sülyos elme baja van vagy nála is jelentkezett a kamaszok közötti igen gyakori betegség,ami olyan,hogy ha pl.vékony vagy szép alakja van,akkor dagadtnak látja magát,még akkor is,ha nem igaz

szüleihez fordulj segítségért ha meg tudják,akkor gratula,nagyszerű szülők hogy semmit se tesznek...

2011. ápr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szólj a szülőknek.


Utsó: én is kajazavaros vagyok, és hiába tudják a "szüleim", nem nagyon tudnak tenni semmit. Elvittek orvoshoz, de kh-ba nem utaltak, azt mondták, egyek. Jó, eszek...

2011. ápr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én nem arra értettem hanem hogy nem csinálnak GEYÁLTALÁN SEMMIT.
2011. ápr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hogyan segithetnel? Gyorsan, NAGYON gyorsan.

Ez egy sulyos betegseg es nagyon sokakat erint. Szakmai segitseg nelkul (vagy qrva eros akarat ero nelkul) sajnos csak sulyosbodni fog.

Keress a guglin szetrohadt fogakrol kepeket es ilyesztgetsd, hogy neki is ilyen lesz, ha igy folytatja, ugyanis a gyomorsav az egyik legrosszabb ami a fogait erintheti.

Nalunk az irodahazban van egy kislany, akit rajta kaptam hogy hanyt. Azota kiderult, h minden kajalas utan bemegy a noibe. Szerencsetlen, tok fiatal, baromi vekony es meg mindig csinalja. A haja ki van fakulva, az arcbore fako es olyan mint a 2hetes alma heja, es soha a boldogsag egy apro szikraja nem erinti meg. Sajnos en nem tudok bele avatkozni, mert semmi kozom hozza, bar mar irtam neki nevtelen levelet, hogy hova fordulhat segitsegert (akar hozzam is) de meg nem lepett. Lehet h a csaladja nem is tud rola :(

Szerintem te minel elobb szolj a szuleinek, tanarnak stb. es ajanld fel neki h elkisered pszihologushoz.

2011. ápr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

két opciód van

1 szólsz az osztályfőnöknek/szülőknek

2 kezdesz készülődni a temetésére...


dönts melyik lenne jobb ;)

2011. ápr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha a szüleinek, vagy az iskolában szólsz, örökre meggyűlöl a csaj. Hagyd békén, majd elmúlik.
2011. ápr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Különben ritka barom szülei lehetnek, ha nem veszik észre hogy a gyereknek havonta kell cserélni a ruhatárát.
2011. ápr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát...a szüleit utálja ugyanis nem is foglalkoznak vele. A múltkor anyukája kiment Amerikába majdnem egy évre, apukája meg a barátnőjével van (elváltak a szülei) és a barátnőm egyedül volt otthon. Ja, és szerintem ez nem fog elmúlni neki... (azért írtam , mert egy válaszoló írta, hogy majd elmúlik)
2011. ápr. 14. 19:09
 10/10 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele hogy az ilyenek huszonévesen halnak meg és ijesztdgesd hogy szétmarja a hányás a fogait meg ilyesmik
2011. ápr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!