Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi van ha nem adatom be a...

Mi van ha nem adatom be a gyerekemnek a higany ill. egyéb rejtélyes összetevőkből álló védőoltásokat? Megyek a börtönbe?!

Figyelt kérdés

Két autista fiam van 14 és 16 évesek.Nem bizonyított,hogy higany/ vagy más összetételű allergia is lehet a háttérben,mind az sem hogy sok amalgám tömésem van és így voltam terhes.

Én kiszedetem az amalgám töméseket és mondjuk bevállalok egy babát (új férjemtől) de félek a védőoltásoktól ami kötelező.


2015. febr. 23. 15:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%
Most gondold el, szerinted viccből vannak védőoltások? Régen ezekbe a betegségekbe belehaltak, így a többi gyereket is veszélyezteted.
2015. febr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
a sajátodat úgy veszélyezteted, ahogy akarod, csakhogy ha ők nincsenek oltva, az másokra is veszélyes, ezért igen, mehetsz a börtönbe, nagyon helyesen.
2015. febr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
A vedooltasokban semmilyen rejtelyes osszetevo sincs, ahogy higany sem.
2015. febr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Börtönbe ezért még nem küldtek senkit, de egy macerás és hosszadalmas eljárásba belerángatják, majd többnyire pénzbüntetést kap. Orvost kérdezz erről, mert különféle összetevőjű oltások vannak már, találsz köztük megfelelőt, mert szerinten is fontosak.
2015. febr. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%
Csak mert egy amerikai színésznő ezt mondja, nem lesz igaz.
2015. febr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ahelyett, hogy az érzelmeidtől elvakultan hülyeségeket gondolsz, inkább alaposabban nézz utána a védőoltásoknak.

1. Nincs benne semmilyen rejtélyes összetevő.

2. Nincs bennük higany.

3. Már réges-rég bebizonyították (nem egy kutató, hanem egymástól függetlenül többen is), hogy az autizmusnak semmi köze nincs a védőoltásokhoz.

2015. febr. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hibás géneket másodszorra is (!) felelötlenül továbbadni az megy neked, de a védöoltásoktol félted öket?
2015. febr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

A rossz indulatú válaszokkal nem tudok mit kezdeni.....

Az új gyerek bevállalása csak egy feltételezés.OLVASD EL LASSABBAN-NE DÜHÖnGJ ELŐRE!Ha rohadtul felelőtlen lennék már rég szültem volna még ötöt.

(Más apától kevesebb a kockázat!)

IGEN UTÁNA OLVASTAM!A mai napig is vannak kételyek felháborodások az oltások körül NEM TUDOM HOGY MIT OLVASSAK MÉG ERRŐL ÉS MIBEN HIGGYEK.

Ennek ellenére hogy sok szülő nincs tisztában MERT DIREKT ÖSSZE ZAVARJÁK A SZÜLŐKET hogy mi van az oltásokban beadatja,mert jobban fél a betegségtől AMI ÉRTHETŐ....DE!-ritka esetben elő fordul,hogy az oltástól is megbetegedhet a gyerek.Bizonyos hatóanyagok válthatnak ki allergiát.

Ne mondja már nekem senki,hogy ilyen nem létezhet??!!

Ezzel egyéb betegségeket kiváltva.

Nehéz de talán engem is meg lehet érteni.

2015. febr. 23. 17:05
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem tűnsz hülyének, szóval gondold végig.

VAn két nagy gyereked, akiknek a barátai járnak mondjuk koncertre, ahol megfordul külföldi egyetemista, aki olyan országból jött, ahol nem oltanak kanyaró ellen. Nemrég volt otthon, hozott magával pár kórokozót, ráköhögi a nagyfiad osztálytársaira, ők a fiadra... nyilvánvaló, hogy ők nem fognak megbetegedni, mert védettek, ellenben a kórokozót szépen hazaviszik a még nem oltott, néhány hetes kisbabádnak, aki nagy valószínűséggel belehal a betegségbe.

Ha ezek után is jobban félsz attól, hogy de millió esetből egyben esetleg az oltás okozott valamit, hát, akkor az első mondatom tévedés.

2015. febr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"Bizonyos hatóanyagok válthatnak ki allergiát.

Ne mondja már nekem senki,hogy ilyen nem létezhet??!! "


1. Az allergia nem autizmus formájában jelentkezik.

2. Senki nem állított olyat, hogy az oltásoknak nem lehetnek mellékhatásai vagy szövődményei. Csak éppen konkrétan az autizmusról bebizonyították, hogy NINCS köze az oltásokhoz. Nem magasabb az autizmus előfordulása az oltottak körében, mint a nem oltottak között.

2015. febr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!