Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi van ha nem adatom be a...

Mi van ha nem adatom be a gyerekemnek a higany ill. egyéb rejtélyes összetevőkből álló védőoltásokat? Megyek a börtönbe?!

Figyelt kérdés

Két autista fiam van 14 és 16 évesek.Nem bizonyított,hogy higany/ vagy más összetételű allergia is lehet a háttérben,mind az sem hogy sok amalgám tömésem van és így voltam terhes.

Én kiszedetem az amalgám töméseket és mondjuk bevállalok egy babát (új férjemtől) de félek a védőoltásoktól ami kötelező.


2015. febr. 23. 15:13
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Én értem hogy FONTOS az oltás mert már rég ki halt volna az emberiség..tehát nem kellenek a szájbarágos kis történetek.....köszönöm.

De amíg nem bizonyított az ellenkezője ahol konkrétan TUDOMÁNYOSAN bizonyított,hogy az oltás soha senkinél nem okozhat betegséget ill. autizmust addig félhetek Én is! MEG TI IS!

A higany ill. bármilyen ható anyag nem feltétlenül orr folyásos allergiát okozhat,hanem pl. IDEGRENDSZERI problémákat is és ezt is ALLERGIÁNAK HÍVJÁK!

2015. febr. 23. 17:30
 12/18 anonim ***** válasza:
tudományosan bizonyított, hogy bizonyos betegségek esetén az oltás hiánya nagy valószínűséggel halált okoz. Téged pl kár volt oltani.
2015. febr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Utolsó levél írónak....ha van gerinced elolvasni ,akkor üzenem- Remélem hogy lesz autista nálatok a családba...hogy legyen mit agyalnod....köcsög!
2015. febr. 23. 17:40
 14/18 anonim ***** válasza:

Hosszú, és kimerítő procedúra vár rád, és a legtöbb szülő feladja a felénél. Kikészítik őket a hivatalnokok.

Ismerősömnek az egészséges gyereke egy kisgyermekkori oltástól lett súlyos fogyatékos...se ülni, se beszélni, semmit nem tud...Ha az a gyermek eszembe jut, én is elgondolkodok..

2015. febr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

hiába köpködsz... van autista. Meg józan ész is van.

Éppen azért, mert autisták, illene sokkal tájékozottabbnak lenned. De elvakult és buta vagy.

2015. febr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

De amíg nem bizonyított az ellenkezője ahol konkrétan TUDOMÁNYOSAN bizonyított,hogy az oltás soha senkinél nem okozhat betegséget ill. autizmust addig félhetek Én is! MEG TI IS!


Mit nem értesz azon, hogy TUDOMÁNYOSAN BEBIZONYÍTOTTÁK, HOGY NINCS ÖSSZEFÜGGÉS AZ OLTÁSOK ÉS AZ AUTIZMUS KÖZÖTT????


[link]

Tessék, itt van minden forrásokkal együtt.

2015. febr. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha lenne eszed, akkor tudnád, hogy az autizmusnak semmi köze a védőoltásokhoz.
2015. febr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Vergődő békák nem érdekelnek....


Olyanra gondoltam...mielőtt egy babának beadják a védő oltást és köztudat hogy a családban van allergiás,aszthmás ,netán autista akkor érdemes a babát is elvinni egy vegatesztre vagy- nem tudom.

Olyat hallottam hogy késleltetve adtak be oltást,mert volt autista a családban.

Jó lenne ha ilyen tapasztalatú emberekkel levelezni...

Nem pedig unatkozó,primitív.....spermákkal

2015. febr. 23. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!