Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Holnap állásinterjú, viszont...

Holnap állásinterjú, viszont most elég náthás vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Iszok gyógyteákat mézzel, gyógyszerezni nem szeretném magam. Valami tipp?
2015. febr. 24. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Feküdj le, pihenjél, aludjál. Igyál sok teát.

Én meginnék egy Neocitránt. Nekem az mindig segít és másnapra jobban vagyok tőle.

2015. febr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Ez így hirtelen eszembe se jutott, pedig van itthon :)
2015. febr. 24. 13:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég ciki állásinterjúra betegen menni, nem tudnak adni későbbi időpontot? Neked is kellemetlen ha közben orrot kell fújni és az interjúztatónak sem jó, ha kézfogás után elkapja tőled a betegséget.
2015. febr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amikor adták az időpontot ugye még nem voltam beteg, nem szeretném lemondani/átrakatni, alig vártam, hogy behívjon valaki. Meg pl. előző munkahelyemen is volt meghirdetve szabad hely, és az egyik jelölt interjú előtt megbetegedett, persze az üzletvezetőnek az jött le, hogy csak ki akar hátrálni és persze nem is hívta vissza új időpontra... Azt nem is értettem, hogy miért nem lehet elhinni, hogy valaki tényleg beteg :(
2015. febr. 24. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!