Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A sovány inzulinrezisztenciás...

A sovány inzulinrezisztenciás betegek tényleg éhen halhatnak a diéta mellett? Mit tegyek. Kérlek olvasd végig.

Figyelt kérdés

Hajhullással kezdődött az egész ősszel. Hosszasan kivizsgáltak, magad tesztoszteron okozza.(nő vok.)

Minden más hormonális leletem jó volt. 2,79 volt az egyik lakborban a tesztoszteron, a másikban 2,5.

A cukrom 5,2 volt. Többször ultrahangoztak és kizárták a pcost. Volt mindig peteétésem is. Amikor beszéltem egy másik orvossal, rögtön rvágta, hogy IR.

Azóta diétázok. Alig eszek vmit. 48 kg vagyok. Félek, hogy éhen halok.

Kontrollra ápr. Közepén megyek.


2015. márc. 20. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Jézusom...

Nem összevissza kell diétázni. Az IR diéta egyáltalán nem arról szól, hogy alig lehet enni. Sőt! Én konkrétan híztam is, mióta elkezdtem a diétát...

Simán lehet úgy enni, hogy csak a CH-t korlátozod, de normális, vagy akár emelt mennyiségű energiát viszel be.

Menj el dietetikushoz.

2015. márc. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De Szerinted ez IR?
2015. márc. 20. 22:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Honnan tudnám? Egy darab cukoreredményből nem lehet megmondani. De ha nem találtak semmi mást, egy próbát megér, hátha elmúlik tőle a hajhullás.
2015. márc. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!