Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » EDZÉS MELLETT HELYES TÁPLÁLKOZ...

EDZÉS MELLETT HELYES TÁPLÁLKOZÁS!?

Figyelt kérdés
Sziasztok! :) Elkezdtem egy 30 napos edzéstervet amit szigorúan csinálok is, hogy a nyáron formába hozzam magam! Mellette szeretnék helyesen táplálkozni! Nem szeretnék magamtól minden jót megvonni, de köretnek inkább salátákat választanék. Szeretnék tőletek néhány tippet kérni finom salátákra vagy helyesebb táplálkozásra ha lehet esetleg receptekkel :) Előre is köszönöm 

2014. júl. 4. 17:49
 1/2 anonim válasza:

Szia!


Én is fogyókúrázom,illetve életmódot váltottam.Egyszer lefogytam 22kg-ot,most 10 van csak.

Ha keményen edzel,fontos,hogy minőségi ételeket egyél.

Gondolom az alap dolgokat tudod,kenyérfélék,tésztafélék,cukrok stb kilőve!

Én a kalóriabázist használom,ott adatokat kell kitölteni,kiszámolja,hogy mennyit kellene fogynod x idő alatt,beírhatod az aznapi elfogyasztott ételeket,és azt is,hogy mennyit tornáztál.Mutatja is,hogy hány kalóriát ehetsz még,zsírt,szénhidrátot,fehérjét...én szeetem,de lehet Te is ismered.

A szárnyas húsok a legjobbak:csirkemell.

Én párolni szoktam vagy grillezni-salival ,kis rizzsel,öntettel.

Reggelire abonettet eszek csirkemell sonkával és zöldségekkel. Húsleves,főzelék,natúr joghurt,cornflakes...

Én nagyon maximalista vagyok,egyáltalán nem eszek tésztát vagy kenyeret,zsíros dolgokat.

Az edzésem az napi másfél óra,mellette l-carnitine-t szedek és izotóniás pezsgőtablettát iszom.

Minden edzés végén paprika masszázsolajjal tekercselem be a kényes részeket.Borzasztóan éget,de remek narancsbőr gyilkos.

Ebéd előtt pedig BioTech-es FatControll-t eszem,ez rozstabletta,és nem engedi felszívódni a zsírt sem.

Nagyon fontos a napi 2-3 liter víz!!

Enélkül lehetetlen,hogy az emésztésed rendben legyen!

Tudod a fogyókúra sikeressége 70%-ban az étkezésen múlik. 30% csak a mozgás.

Ne haragudj,recepteket nem írtam,de ki lehet őket googlezni,nagyon sok van.


Ne haragudj,hogy össze vissza írtam,éppen ami eszembe jutott! :)


Szép napot Neked!


Adrienn :)

2014. júl. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Atyaég nagyon szépen köszönöm :D Rengeteget segítettél vele .. hálás vagyok érte :)))
2014. júl. 5. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!