Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ti féltek a hányástól és az...

Ti féltek a hányástól és az öklendezéstől? És mit tennétek ha az utcán vagy buszon jönne rátok?

Figyelt kérdés

2015. márc. 20. 23:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem félek.

Rám jött már mindkét helyen.

A buszról meg leszálltam a következő megállónál.

Utána az utcán... hát jött, aminek jönnie kell.

2015. márc. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem félek és nem szokott rám jönni
2015. márc. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
Nem félek, de ha veled találkoznék, belehánynék a táskádba. :D
2015. márc. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem ez nem vicces mert ez a fóbiám gyerekkorom óta.Most próbálok belőle kijönni és pozitívan hat rám ha sok olyan ember van aki azt írja nem fél tőle.
2015. márc. 20. 23:42
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem félek tőle, mert vagy influenza esetén is előjöhet, vagy ittasan, akkor meg magának csinálja az ember.

Amikor engem felrázott a villamos, leszálltam inkább hányni.

2015. márc. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
3-mas vagyok. Nem félek. Volt már, hogy epét hánytam non-stop. Semmit nem tudtam enni, inni. Na jó, csak teát, mert a víztől azónnal hánytam. Tök izgi volt, hogy újságpapírral volt letakarva a szőnyeg. :D :D :D
2015. márc. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem félek tőle, inkább a hasmenéstől. De úgy vagyok vele ha kell akkor kell leszarom. :D
2015. márc. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nincs okod félni tőle.

Nem fáj, csak kellemetlen. Vannak ennél sokkal rosszabb dolgok is. Pl. egy hasmenés. Nem poénnak szánom. Valóban.


De miért félsz ennyire tőle? A rosszullét miatt vagy a kellemetlen helyzet miatt?

2015. márc. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%

ÚRISTEN!!!! Azt írtam, hogy azónnal!!!!!! ÁÁÁÁÁÁÁ.


Én ettől félek, nem a hányástól.

2015. márc. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nálam ez már fóbia és sajnos emiatt minden nap hányingerem van és alig merek kimenni emberek közé.Jobban az öklendezéstől félek hogy nem tudom abbahagyni.Meg nem tudom milyen az az érzés amikor tudom hogy irány a wc mert tuti hányni fogok.
2015. márc. 21. 00:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!