Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet? Nagyon félek!

Mi bajom lehet? Nagyon félek!

Figyelt kérdés

Fáj a tüdőm vagy a szívem, pontosan nem tudom megállapítani.Elkezdtem köhögni is, elég komolyan, be volt dugulva az orrom. Elmentem dokihoz, azt mondta, hogy kevés hurutos tüdő! Azóta köpöm is a zöldet rendesen, a mellem alatt az a bizonyos csont meg fájdogál, vagy lehet nem az, ilyen érdekes szúró érzés. A hátam is szurkálgat néha, itt-ott. 1 hete olyan halálfélelmem van, mint annak a rendje. Már minden tünetet produkáltam, levert vagyok, egy darabig étvágytalansággal is küzdöttem, nem mertem enni,csak a gyümölcsöt. A szülőkkel megbeszéltem a panaszaimat, mindketten kinevettek, hogy de kis majom vagyok. Teszem hozzá izomlázam is van. Nem tudom számít-e, de egy nap késéssel jött meg, bár lehet ez minimális, és csak a stressz okozta. Hétköznap a gyomrom is korgott, este nagyon hangosan, de gondolom ez attól lehetett, hogy csak a gyümölcsöt ettem. Aztán most második napja folyamatosan böfögnöm kell... Nagyon félek! Mielőtt kamunak titulálnátok a kérdést, kijelentem, hogy nem az! :( Félek, mit javasoltok mit tegyek? Kedden kezdenék mondjuk egy vérvétellel!

18/L



2015. márc. 21. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
A szüleid mondhatják, én nem.
2015. márc. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az második rész, a büfögés és ilyesmi nem tudom mitől lehet, de nekem akkor fájt így a mellkasom, szívem, meg a csontom amikor tüdőgyulladásom volt.
2015. márc. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Először is ülj le, és egyél normális kaját! A böfögésed a savtúltengéstől van, amit a fölösleges és értelmetlen gyümölcsdiétád okozott. Ugyanettől érezhetsz a mellkasod középtáján fájdalmat, plusz a hurutod. Szedj köptetőt, egyél rendesen és igyál mézes teát. Nyugi, életben maradsz.
2015. márc. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha csak gyümölcsöt eszel, akkor nem csoda ha sok lett a savad és büfögsz, egyél piritóst, kekszet, ami felszívja a savat, zöldségleveseket.

Ha zöld a köpeted, akkor bakteriális felülfertőzésed van, erre már antibiotikum kellene, ha nem múlik, menj vissza a háziorvoshoz és szedd szorgalmasan a köptetőt, amit felírt.

2015. márc. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!