Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet belőlem alkoholista ha...

Lehet belőlem alkoholista ha így folytatom?

Figyelt kérdés
koromra nézve nem lehetek mivel még csak 17 vagyok, de kb. 1 éve minden hétvégén sárgaföldig iszom le magam és suliban is úgy bírom ki csak az egész napot ha iszom legalább 1 sört muszáj. Apám (akivel lakom) alkoholista és félek hogy olyan leszek mint ő.

2015. márc. 22. 13:28
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
kitől kérhetnék segítséget? orvoshoz fordulni nem akarok se szülőkhöz
2015. márc. 22. 13:59
 12/19 anonim ***** válasza:

Nyugodtan fordulj orvoshoz, mert nem mondhatja el másnak.


De az anonim alkoholsták csoportja is jó megoldás

2015. márc. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
35 éve még működött az elvonó. A nótások (így hívtuk a kezelteket) közt nemegyszer volt 12-14 éves kölyök is.
2015. márc. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Hogy alkoholista maradsz vagy nem, az a te döntésed, ülj le magaddal, és jól gondold át, hogy mit szeretnél, ha változtatni akarsz, (most még van rá esély), tegyél érte!

Háziorvos, pszichiáter, megbízható rokon, kérj segítséget, ha egyedül nem megy!!!

2015. márc. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
nem gondoltam hogy ennyire súlyos amit csinálok pedig ezt olyan normálisnak tartottam, ha most nem szóltak volna be csak úgy viccből most el se gondolkoztam volna ezen és még itt se járnák..
2015. márc. 22. 14:54
 16/19 anonim ***** válasza:
Elég súlyos a helyzet. Kb. Az utolsó pillanatban kaptál észhez,hogy megállj a lejtőn. Ha folytatod,lesz belőled egy 33 éves halott,pár év múlva.
2015. márc. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
mi van veled azóta?
2016. máj. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Bajer ***** válasza:
100%
Az életkornak semmi köze a témához. A 2 hónapos magzat is alkesz a szintén alkesz anyja méhében. Nálad inkább olyan van, hogy még nem alakult ki alkoholtűrő képesség. Van olyan függő, akinek több liter bor kell minden nap a lerészegedéshez mert a szervezete már érzéketlenebb az alkoholra, nehezebben rúg be.
2016. júl. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Jah hát én is így kezdtem. 25 évesen már alkoholista voltam. Legalább suliban ne igyál.
2016. nov. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!