Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyerem lenne? Sajnos nem...

Aranyerem lenne? Sajnos nem volt még ilyenem. (20 l)?

Figyelt kérdés

a végbélnyílásmonál van egy pukli. tegnap reggel furcsa érzésem volt ott, ma meg viszketett. (trollkodók kíméljenek, pls) utána (most) elmúlt a viszketés, de érzem, hogy egy kis púp szerű van ott.

ülőmunkát végzek, a székletem nem mindennapos, de az kiskorom óta úgy van, és elvileg ezt természetes valakinél.


valaki ezekböl a tünetekből meg tudja mondani?

aranyat nem érek, szóval ez egyáltalán nem "segített rajtam " :P xD


mindig mondogattam, hogy majd aranyerem lesz, és most meg meg vagyok ijedve, hogy ez nem fog elmúlni sosem. nem fáj, csak irritál, hogy ott van.


tudtok valami jó kis gyógymódot rá sürgősen?

holnap állásinterjúra megyek, és valahogy enyhíteni akarom ezt a kellemetlen érzést, hogy ne legyen ciki,


esetleg a kamillateás fürdő kicsit enyhítheti?

vagy rozmaring, vagy aloe vera?


persze majd a patikába is elmegyek, de addig is valamennyire jó lenne, ha enyhülne ez az egész.


ja, és mégegy kérdés:

elmúlik magától, vagy vissza fog térni?

és mennyire lesz rosszabb, ha nem műttetem meg?


mert olvastam innen-onnan kezeléseket, tüneteket, stb-t, de mindenhol mást mondanak.. :(


valaki tud segíteni?

nagyon megköszönöm előre is. :)


2015. márc. 22. 18:22
 1/5 A kérdező kommentje:

VAGYIS NEM SAJNOS NEM VOLT MÉG, HANEM: * SAJNOS NEM TUDOM MI EZ, MERT NEM VOLT MÉG.

elírtam, elnézést kérek! :)

tudom, elég furcsa így a megértése a szövegnek, de csak "apró" elírás volt. :)

2015. márc. 22. 18:25
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg aranyér. A kamillás fürdő is jó. A patikában kapsz aranyérre krémeket. Én a Reparont ajánlom. Minden nap kenni kel,mosdás után, akár el is múlhat. A műtétet jelenleg felejtsd el, mert ekkorát nem műtenek.És bármikor megjelenhet.A székleteted próbáld rendezni, mondjuk minden nap egy kiskanál mustármag egyben lenyelve vízzel.
2015. márc. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt ketszer. Mindketszer magatol elmult ugy 1 honap alatt. En is ugy szekeltem mint te, 2-3 naponta. Mostmar atszoktattam magam napi szekelesre hogy ne szaradjon belem. En is kerdezgettem gyakorin, es a reparon-t ajanlottak, kiprobaltam, de csak 1 nap hasznaltam aztan kidobtam, mert semmi hatasa nem volt, plusz olyan erzes volt vele jarkalni mint aki befosott volna es nincs jol kitorolve a feneke :)

Szoval ha engem kerdezel, elmulik magatol, de utana tenni kell erte hogy ne ujuljon ki.

2015. márc. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel igen, aranyered van. A kamillás ülőfürdő jó, és használj nedves törlőkendőt (babatörlő vagy pl. van a Tescóban normális áron kamillás is) a WC-papír helyett. Most akutan ennyi, vigyázz az étkezésedre (rostdús, folyadékdús), hogy ne legyen szorulásod, mozogj, ill. tornáztasd a végbél körüli izmokat (ez viccesen hangzik, tudom:-)). Sajnos, terhességnél várhatóan súlyosbodni fog, addig, ha odafigyelsz ezekre, nem hiszem.
2015. márc. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, remélem elmúlik, mert elég kellemetlen. igen, egy hete kb megcsappant a bő folyadékbevitelem, lehet ez hozta ki, majd szedem a Laevolac-ot is, hogy hátha megoldja a székelést is. :) mindenképp figyelni fogok ezekre a dolgokra mostmár. :)
2015. márc. 22. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!