Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon beteg vagyok, és a...

Nagyon beteg vagyok, és a lázam nem megy le. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel belázasodtam 38.3 fokos lázam volt vettem be Benuron gyógyszert és elmentem az orvoshoz. Aki azt mondta, hogy virus. Éjjel és ma 11-kor is vettem be Benuront de ugyan úgy 38.0 a lázam, + nagyon köhögök és egész nap tüsszögök, 2 órakor 39.0 fokos lett a lázam majd félórával késöbb 39.9. Vettem be Algopyrint és megmostan hideg vizzel az arcom de igy is 38.8

Mit csináljak a lázammal és, hogy ne köhögjek ennyire? Mi bajom lehet?



2015. márc. 27. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon nehezen szokott lemenni a lázam, nálam a hideg vizes borogatás vagy az Algopyrin injekció szokott csak segíteni.
2015. márc. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csinálj hűtőfürdőt, vagy a mellkasod köré állotvizes ruha, rá száraz. Ha nem megy a láz 38,5 fölé, akkor hagyd, mert a láz öli a vírusokat. Köhögésre orvos nem írt fel semmit?

Kakukkfű elixirt vegyél gyógyszertárban, vagy igyál kakukkfű teát, szopogass negrot.

2015. márc. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valami vírus, sajnos ezzel jár. Sok folyadékot igyál, hogy ki ne száradj. Pihenj sokat és szedd a gyógyszereket.Lázad lassan fog majd csökkenni. Sok türelmet igényel ez a betegség.
2015. márc. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez ilyen,de elobb utobb lemegy a lazad majd.


kohogesre mezes tea

2015. márc. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Meggyógyultam már!:) Köszönöm mindenkinek a hasznos választ!:)
2015. ápr. 25. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!