Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek még lehetek az?...

Lineee kérdése:

Szerintetek még lehetek az? /Részletek lent/

Figyelt kérdés
Kb. 1-1,5 hónapja volt bélgilisztám. Szedtem cérnagilisztára is gyógyszert, meg a biztonságért szedtem decarist is, mivel vannak kutyáink is, és azóta annyira furcsa érzésem van állandóan, nem mondhatnám, hogy viszket a seggem, de folyásom viszont van /néha ilyen csípő érzést érzek a hüvelyemnél/, de arra kaptam vmi. kenőcsöt...nagyon félek, hogy a gyógyszerektől se múlt el , igyekszek betartani mindent, kezet mosok stb. Szerintetek? Lécci segítsetek, adjatok vmi. tanácsot mit tegyek, hogy ne jöjjenek vissza...vhogy elkéne felejtenem, de nem tudom..ha az utcán meglátok egy földigilisztát rosszul vagyok, sírni tudnék. Nagyon rossz, este is félek. Szerintetek lehet, hogy beképzelem. Megelőzésre vmi. tipp?
2015. ápr. 1. 20:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!