Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Allergiás reakció vagy valami...

Allergiás reakció vagy valami betegség lehet?

Figyelt kérdés
Most fürdés közben vettem észre hogy a hónaljam mindkettő oldalon vörös egy kb 10 cm átmérőjű körben. 2 napja borotválkoztam (de nem is olyan mint utána szokott lenni) Sok Mindenre allergiás vagyok de eddig mindig torok-száj duzzadással jelentkezett ezért nem vagyok benne biztos hogy allergiás reakció ez is. Stiftet,deot nem használtam vagy 3 napja és fürdeni is ugyanazzal fürödtem. Tipp ?

2015. ápr. 3. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán valamiféle gombás fertőzés lehet a túlzott "tisztálkodástól".
2015. ápr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem jártál még úgy, hogy ugyanazt használod, addig semmi bajod és egyszer előjön? Én valamelyik testapolotol voltam igy. Szörnyen viszketett a bőröm, miután elhagytam megszűnt. De egyébként nézz el bőrgyógyászhoz, meg tudja állapítani mi lehet.
2015. ápr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínű gomba.
2015. ápr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ilyen gomba ha valóban az akkor mitől alakul ki ? Hónapok óta itthon vagyok csak sétálni járok rl a babámmal. Antiallergén mosóport és öblítőt használok. Naponta 1x de van hogy 2x is tusolok ( szintén antiallergén természetes alapú szappannal ) Deoból pedig levendula olajt használok de elég 2-3 Naponta mert szinte egyáltalán nem izzadok...
2015. ápr. 3. 23:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászhoz menj vele. Pontosan meg tudja mondani mi az, ír fel rá valamit és jó okokat mond, hogy mitől alakul ki és mit kell esetleg kerülni.
2015. ápr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!