Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap este rosszul lettem, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este rosszul lettem, a baratnom rettenetesen reagalt. Mi a baja?

Figyelt kérdés

4 eve vagyunk egyutt, 24 evesek vagyunk. Szivbeteg vagyok ezt latszolag el is fogadta. Amiota egyutt vagyunk most lettem rosszul eloszor. Be kellett velem rohanni az ugyeletre. Ott magamra hagyott kiborult es elment az autoval. Nem volt komoly bajom ugyhogy par ora utan haza is engedtek. Taxit kellett hivnom ezek utan. Mire hazaertem osszepakolta a cuccaimat es azt mondta hogy menjek vissza az anyamhoz, o nincs keszen arra hogy ezt atelje ujra. Azota nem beszeltunk.

Mit gondoltok? Eddig teljesen jol megvoltunk. Most ez komoly lehet? Miert tette ezt? Ekkora nagy baj hogy beteg vagyok? Mar buntudatom van miatta. Mit gondoltok?



2013. jún. 1. 23:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
csak indokot keresett...
2013. jún. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már bűntudatod legyen ! Ez a csaj egy tapló ! Soha nem hagynám ott a párom a bajban! Örülj neki, hogy megszabadultál tőle.
2013. jún. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Hülye pi.csa...
2013. jún. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Azért egyszer olvass be neki, hogy azért térjen észhez!
2013. jún. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Pendulum92 ***** válasza:

Szerintem is csak indok kellett neki.


Ha az én párom lenne rosszul, ott lennék vele végig, és utána is segítenék neki mindenben.

2013. jún. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
Nem tehetsz a bajodrol, ha meg nem tud igy elfogadni akkor hagyd a fenebe!
2013. jún. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Elég éretlennek tűnik, és úgy látszik komolyabb gondok esetén nem lehet rá számítani...Ilyenkor pont, hogy még jobban melletted kellene állnia, nem pedig így reagálni...Szerintem nem neked kellene, hogy bűntudatod legyen, inkább neki...
2013. jún. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Ez durva, legalább nem hagyott meghalni... Lehet jobb lenne nélküle, mert legközelebb a fene tudja. 20/F
2013. jún. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

En mar azt erzem hogy az a normalis amit o csinal. A csaladomban is mindenki azt mondja, hogy oruljek hogy eddig velem volt, mert egy beteg a kutyanak se kell.

Azert jo hogy talan vannak olyan lanyok valahol akik elviselnenek talan

2013. jún. 1. 23:38
 10/28 anonim ***** válasza:

Most vagy az van, amit a többiek is mondanak, hogy csak kellett egy ürügy, hogy kidobjon...

Vagy tényleg ennyire betegesen fél hogy elveszít, és inkább "megelőzi" azzal, hogy kidob. Igen, van, aki így reagálja le. Nem normális, beteges, de van ilyen.

Meg persze az is lehet, hogy tényleg egy idióta h*lye p*csa, és inkább kidob, mint hogy foglalkozzon veled, amikor szükséged lenne rá.

Én a helyedben nem sokat gondolkodnék, olyan nem kéne, aki lelép, mihelyett nem minden fenékig tejfel.

2013. jún. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!