Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem tudok hányni?

Miért nem tudok hányni?

Figyelt kérdés
Egy fél oraja oklendezek egyszer hanytam de akkor kihanytam minden kajat...most kellene hanyni viszont nem tudok hiaba oklendezek probaltam kolat inni hogy fel bofogjem de nem sikerult most a kerdes kiirasa kozben kihanytam a colat de erzem meg kene mit csinaljak???

2015. ápr. 3. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:

és mi az oka, hogy hányni akarsz?

Mert ha az, hogy ne hízzál, akkor grat neked.. Akkor szimplán ostoba vagy, és nem gondolsz a következményekre. Ha betegség miatt, akkor ne erőltesd a hányást, inkább menj orvoshoz vele.

2015. ápr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vizet igyál a kóla savat csinál . Lehet szétmart mindent bent . A kiszáradás megelőzése és a vér frissítés az elsődleges .
2015. ápr. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1. Nem azert akarok hanyno mert leakarok fogyni annyira ostoba nem vagyok csak hirtelen rosszul lettem es hanytam de erzem hogy kellene meg es ugy jol esne viszont nem betegsegi szempontbol esne jol hanem ugy hogy kijonne es az oklendezes zavar nagyon rosssz mar faj a torkom tolle
2015. ápr. 3. 22:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáltad már a torkodba dugni az ujjad?Lehet,neked gyenge a garatreflexed de ha hosszan ingerled a nyelvcsapod,a garatod és nyújtsd ki a nyelved,nyomd meg a nyelvgyököt,lesz hányingered.Ha ettől sem öklendeznél,érintsd meg a gégefedődet,attól biztos fogsz hányni!
2015. ápr. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!