Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 11 éves vagyok és be gyulladt...

11 éves vagyok és be gyulladt a mandulám mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos ha jól tudom az egész pénteken kezdődött hogy fáztam és lefeküdtem aludni. De ahogy felkeltem és nyeltem iszonyúan elkezdett fájni a torkom. Valaki segítsen mert ha iszok rá akkor sem múlik el

2015. ápr. 4. 07:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj ügyeletre és kapsz gyógyszert. Jobbulást!
2015. ápr. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem antibiotikum kúra kéne. Nekem is volt ilyen problémám de már rég meggyógyultam.. Ha attól tartassz hogy ki kéne szedni a mandulád akkor megnyugtatlak mert nem kell. Bővebb infókért menjetek el apával,anyával a háziorvoshoz!


Jobbulást,gyógyulj meg! :) 16/f

2015. ápr. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az antibiotikum mellékhatásaival kevesen tudnak számolni, szerintem egyértelműen felejtős. Nem éri meg.


10g aszkorbinsav, egész napra elosztva + 10 000 NE d3 vitamin, ezek segíteni fogják normalizálni a tested működését, meggyógyulsz anélkül hogy maradandó problémád adódna. Gyógyszerrel adódhat, nem éri meg.

2015. ápr. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gargalizálj ha van otthon Phlogosol, azzal, vagy sós vízzel.
2015. ápr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!