Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon fáj bal oldalt a...

Kevin576 kérdése:

Nagyon fáj bal oldalt a mellkasom. Valami tanács?

Figyelt kérdés

Körülbelül tegnap este kezdődött az egész fájdalom..

Elég egészséges életmódot élek, napi sport, normál testsúly stb.. Az utóbbi időben elég stresszes voltam, nem tudom mennyire járulhat ez a tünethez.. A fájdalom csak is kizárólag a bal oldalt van elég közel a mellem tájékán. Tegnap este olyan hajnali 3 körül felkelt, arra hogy wc-re kel mennem, viszont mikor vissza értem és leültem az ágyra, valami nagyon furcsa dolog történt velem, hasonló volt hogy "úr isten elfogok ájulni" homályos lett minden, de nem ájultam el. Meg mértem a vérnyomás és 100/67 90 volt a pulzusom, nem tudom hogy ez jó-e vagy sem... nem értek hozzá. Ez a dolog kb fél óra alatt lezajlott és utána jobb volt.

A tanácsokat nagyon megköszönöm, kicsit kétségbe vagyok esve, hogy nem-e valami komolya bajom van. :( Fiatal vagyok még ehhez.

16/f



2015. ápr. 4. 21:55
 1/6 A kérdező kommentje:
A kérdés lényegét elírtam.. Nem a bal oldala fáj hanem a jobb oldala..
2015. ápr. 4. 22:12
 2/6 anonim ***** válasza:
Normális a vérnyomás. Pulzus kicsit magas. Az el fogok ájulni érzés pedig lehetett egy hirtelen vérnyomásesés is. Nekem ilyenkor homályosodik el minden de keringési zavar is okozhatja, a pulzus mivel magas és a saját példámból indulok ki, szedj magneziumot és ha annak ellenére előfordul és akkor is ilyen pulzust látsz akkor célszerű lenne egy ekg vizsgálat.
2015. ápr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Engem az jobban kavar fel, hogy miért fáj jobb oldalt a mellkassom ?
2015. ápr. 4. 23:12
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi ! :)
2015. ápr. 4. 23:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Jobb oldalt a mellkasod esetleg annyit tudok elképzelni hogy beszorult a levegő. Tüdő van ott, pl máj már alatta.


Bal oldaladat irtad ezért írtam a pulzust, nekem mikor bal oldal fájt annak keringési oka volt. Aztán javitottad hogy jobb oldalról van szó aztán így tényleg nem ugrig be más, ha beszorul a levegő az elmúlik holnapra amúgy. Legalábbis el kellene neki.

2015. ápr. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam is gyakran előfordul az ilyen, mondjuk nekem veleszületett aorta elégtelenségem van.
2015. ápr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!