Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az elmúlt pár hónapban ( 1-2)...

Az elmúlt pár hónapban ( 1-2) szokott fájni a mellkasom középen. De csak akkor ha fekve nyomok elég rendesen bemelegítek, hogy ne történjek meg ropog ha kinyomom a mellkasomat . Valami tanács?

Figyelt kérdés
Mit ajánlotok ezzel kapcsolatban??

2014. jan. 3. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem szoktál szárazon köhögni mostanában? Nem érzed, hogy feljönne a sav néha? Nem vagy refluxos?
2014. jan. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem nem vagyok refluxos :D,de néha szoktam köhögni és savam is felszokott jönni ..nagyon ritkán
2014. jan. 5. 13:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem pattintod a melleden a súlyt? Sokak azzal szereznek elég lendületet a kinyomáshoz,és az tud fizikai fájdalmat okozni.
2014. jan. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
pár mondat alapján nehéz ezt megállapítani, de lehetséges, hogy nem záródik kellően a gyomorszájad és van egy enyhe refluxod, amit nem ártana kivizsgálni
2014. jan. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem pattintom a mellkasomra a súlyt mert akkor szerintem meg is ölné a mellkasomat.. ne szidjatok semmi de mi az a reflux??( :D )
2014. jan. 9. 16:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Látom nem ismered a mellről pattintást...nyilván nem ráejted a melledre hogy eltörd az összes csontodat,hanem kevésbé fékezed le az alsó ponton és így megnyomhatja egy kicsit. Remélem ez már nem kíván semmi magyarázni valót:)
2014. jan. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6# áh értem.. köszi a magyarázatot :)
2014. jan. 13. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!