Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszihologus/pszihiáter ajánlás...

Pszihologus/pszihiáter ajánlása Budapest?

Figyelt kérdés

15/l vagyok és szorongok,már kicsi korom óta nagyon szorongok és ez annyiban nyilvánult meg hogy régen nehezen szereztem barátokat nem beszéltem senkivel,barátaim viszont voltak de féltem h elveszítem őket és folyton azon aggódtam, ha cseszegettek hagytam viszont nagyon bántott belül és gondolkodtam öngyilkosságon ötödikben és hetedikben(nyilván nem komolyan,soha nem tettem semmit amivel megölhettem volna magam)idén tizedikes vagyok viszont szóltam végre anyának igaz ő csak annyit tud h túlizgulok,stresszelek mindent most már annyira hogy suliba se megyek ha igen,ma is hazaküldött a suliorvos.

Bocsi a hosszú szövegért a lényeg hogy olyasvalaki kellene akinek szívesen beszélnék és nem félnék tőle hogy elítél ami tudom hülyeség mert pszichológus,nyilván az én sztoriaim semmik ahhoz képest amiket hallott de egy megbízható,jó szakembert szeretnék.voltam már 2 pszichológusnál de az első azt mondta hogy nincs semmi bajom és csak teszteket végeztetett velem,a másik jó volt ,azt mondta betegesen szorongok de őt nem tudom megkérni hogy segítsen mert nem olyan Orvos.anya nem akarja h csak gyógyszerekkel kezeljenek viszont szerintem és nagyi szerint a sima beszélgetés már nem segít viszont szeretném magamból.kibeszélni a problémáimat

Aki tudna nekem ajánlani egy jó szakembert,főleg ha hasonló problémákkal ment oda annak megköszönöm



2014. dec. 8. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:

A jó szakember igénye természetes, de az is fontos, hogy összhangban legyetek, és az alkalmazott módszerrel is egyetérts. Lehet, hogy nem elsőre fogod megtalálni.


Budapest melyik részén laksz?

2014. dec. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
11.ker
2014. dec. 9. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!