Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez milyen betegség lehet,...

Ez milyen betegség lehet, hogy nem gyógyulok?

Figyelt kérdés

Hétfőn kezdődött, először reggel hőemelkedéssel, ez délutánra 38.4-es lázra fokozódott. Fájt a torkom, felduzzadt a mandulám és kedd délutánra úgy begyulladt végig a felső fogínyem belső része, hogy nem bírtam rágni, valamint a szájfalamon fájdalmas búbok jöttek elő. Kedd estére 39.3-as lázam volt.

Még hétfő reggel elkezdtem szedni a curam duo nevű antibiotikumot és mellé normafloret. A lázamat rubophennel kezeltem, torkomat strepsilsel és köhögésre való folyadékkal. Megittam rengeteg kakukkfű gyógyteát is. Ez így ment csütörtökig, amikor elmentem a fogorvosomhoz. Mondtam neki mi a helyzet, hogy be van gyulladva az egész fogínyem. Megnézte a számat, mondta hogy nagyon csúnya a mandulám. Felírta a dalacin nevű antibiotikumot, csütörtök délutántól azt is szedtem. Már szombat van és nem hogy javult volna az állapotom, de már a nyelvemen is fájdalmas búbok jöttek elő több helyen. Napok óta levesen és pépes kaján élek. Egyedüli javulás az, hogy a hőm lement 36,8-ra. Már nagyon elegem van... 19 éves srác vagyok. Volt valakinek ehhez hasonló betegsége? Mi a fene lehet ez, hogy nem gyógyulok?



2015. ápr. 18. 14:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és szedek multivitamint is és 1000 mg-os c vitamint.
2015. ápr. 18. 14:34
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez így elég durván hangzik. Leírva mintha egy tüszős mandulagyulladás terjedt volna szét a szájüregedben.

A curamot a háziorvosod írta fel? Hozzá mindenképp menj el, ez két elég erős antibiotikum, ennyi idő alatt javulni kellett volna a helyzetnek. Gondolom, kenettenyésztésre lesz szükség, hogy megállapítsák, pontosan mi okozza a problémád, mert ezek szerint nem az, amit a széles sprktrumú antibiotikumok lefednek..

2015. ápr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen ő írta fel.
2015. ápr. 18. 15:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez valami járvány, és mi is átestünk rajta. Nem használt rá az antibiotikum és a férjem már 5 hete köhög. Nekem sem használt a Summamed antibiotikum, viszont az ezüstkolloid használt.
2015. ápr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!