Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Attól félek ez valami komoly...

Attól félek ez valami komoly probléma lehet. Ti mit gondoltok? Volt veletek már ilyesmi?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok.

Nem szoktam alkoholt inni, se drogozni.


Kb. 2 éve nem tudok normálisan tanulni, mert

felét elfelejtem (előtte kitűnő tanuló voltam).

Sokszor nagyon fáj a fejem, alig tudok

koncentrálbi arra, amit akarok csinálni.

Halucinálni szoktam, rengeteg mindent

elfelejtek, sokszor rámjön valami "ideges

roham" meg migrén nagyon sokszor.

Elkezdek sírni a semmin, szinte mindig

rémálmaim vannak.

Amikor fáj a fejem, nyom, feszül, szúr és

olyan, mintha a bőröm alatt valami forró

folyna.


Családi hátterem nem jó, csak pár jó

barátom van. Van pàrom is 1 évnél kicsit több

ideje.

Mi lehet velem??



2015. ápr. 18. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvos.
2015. ápr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Elsőre egy mentális problémára gyanakszom, de mielőtt a végletekbe ugranánk, van néhány kérdésem:


Alapjáraton mennyire érted amit tanulnod kell?


A hallucinálásaid milyen formában jönnek? A leggyakoribb példa az hogy valaki olyan állapotban van, mintha élénken fantáziálna arról, hogy máshol van, miközben tudat alatt kizárja a valóságot egy időre, holott a szeme végig látja amit lát és az agyáig eljut az az információ is (vagyis a két világot egyszerre látja, de a fantáziavilágot érzi élénkebbnek). Kívülről tűnhet "bambulásnak" is, bár a kettő között nagy a különbség!


Amikor fáj a fejed legközelebb, tedd a halántékaidra az ujjad és keresd hogy van-e a szokásosnál erősebb pulzus.


Ezen kívül mennyit szoktál sportolni?


Még van néhány kontrollkérdés, de egyelőre ezek a fontosabbak. Ezekre válaszolj kérlek.

2015. ápr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Leggyakrabban èrtem a tananyagokat, de egyre jobban kezdem azt se.

A halucinációk úgy jönnek, hogy ránézek valamire és az elkezd mozogni, forogni (pl. fotel)


Amikor a tükörbe nèzek, olyan, mintha fekete árny állna mögöttem.


Sportolni nem igazán szoktam, nyáron kicsit futni. Ilyenkor meg csak 1-2 felülés és ilyesmik.

2015. ápr. 20. 17:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi hamarabb dokihoz. Ez nem vicc. Simán rá mehet a jövőd erre.Még ha csak egy kialakuló pánik betegség a rossz családi háttér miatt akkor is.
2015. máj. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!