Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyha betegség miatt nem...

Hogyha betegség miatt nem eszek tegnap este óta, csak most ettem egy almát és egy kis szelet párizsis kenyeret ettem meg most, és pár napig (amíg meg nem gyógyulok) ilyen az étrendem, akkor lesz valami változás rajtam, vagy valami hasonló?

Figyelt kérdés
Azért nem eszek, mert beteg vagyok és nem azért hogy bármi problémát okozzak magamnak (evészavar, ilyesmi).
2013. febr. 6. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:

nem is baj, ha nem terheled a gyomrod sok étellel. egy kis sós vízben főtt krumpli, ropi alma nem árthat. amire viszont figyelj, hogy ilyenkor alapból több folyadékra van szüksége a szervezetednek, és a kevesebb táplálék miatt abból is kevesebb jut. szóval igyál sokat, mézes teát, limonádét, vagy csak sima vizet :)

jobbulást!

2013. febr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tehát ha beteg vagy, akkor automatikusan a legutolsó ócska kajákat eszed? A zsömle, párizsi moslék, az alma jó, de ez így elég tápanyaghiányos téma, főleg amikor egyébként is nyilván rossz az emésztésed.


Nehogy azt hidd, hogy a zsemle vagy a parizer kímélő kaja, ezekkel miket eszel: szóját, adalékokat, a zsömlével glutént, lektineket, fitátokat, rengeteg keményítőt. Ezek többsége tökéletesen nyírja szét a belet, meggátolja az emésztést, tápanyag felszívódást. Hús, zöldség, ezt kéne enned.

2013. febr. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!