Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tudnék tenni az állandó...

Mit tudnék tenni az állandó végtag-izzadás ellen?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, és amikor egy kicsit is stresszes állpotba jövök (csak ha elmegyek suliba, ahol nem félek semmitől, nincs bajom senkivel, semmi baj sincs.) már folyik a kezemről a verejték. Nem tudok rendesen "érvényesülni". Kezetfogni is nehezemre esik ez miatt. Ha pl. ping-pong ütőt fogok, vagy akármi mást is kellemetlen átadni másnak. Lábammal szintén ez a helyzet, csak ugye ott még szaga is lesz. Gombásnak nem gombás, naponta 2x mosom.

Kezem állandóan vörös (bár ez lehet talán a kiszáradástól is.), ha hideg van és nem teszem zsebre a kezemet lila lesz, de nagyon dúrván, és ha kis "pöttyöket" nyomok rá, több másodpercig is szépen kivehetőek. Nem rég voltam pattanások miatt vérvételen, ott elég sok mindent megnéztek, semmit nem találtak. Vérnyomással is voltam, ott 140-es átlag körül voltam (24 órás), azt mondták hogy kicsit "pörgősebb" vagyok az átlagnál.

Mit tudnék tenni ez ellen? Mi lehet a baj?

Bocsi hogy hosszúra sikeredett, de próbáltam mindent fontosabbat leírni.

Köszönöm hogy elolvastad.



2015. ápr. 20. 22:34
 1/2 A kérdező kommentje:
Elhízva nem vagyok, 70 kg vagyok 175 cm-hez.
2015. ápr. 20. 22:36
 2/2 anonim válasza:

Ne aggódj, ha minden igaz ez hamarosan enyhülni fog. Én is ebben a cipőben jártam 14-5-6 évesen. Mostanra kezd elmúlni. Egyszerű a válasz: hormonok :)

18/F

2015. máj. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!