Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Idegessegtol allando izzadas!...

Idegessegtol allando izzadas! Mit tehetnek ellene?

Figyelt kérdés

20 eves lany vagyok, ez az allapot jo par eve neheziti meg a mindennapjaimat, nagyon kellemetlen es ciki. A Solutio Antisudorica kb. semmit sem er nekem. Feltehetoleg idegesseg miatt izzadok(nem kicsit, nagyon).

Akinek volt hasonlo problemaja, es valamilyen szer vagy modszer altal megoldotta, kerem az irjon! (tehat: nem vagyok kivancsi arra, hogy " hat akkor ne idegeskeggyeee' ")....

es bocsi a helyesirsert/ elirasert.

koszi.



2014. febr. 9. 10:16
 1/1 anonim válasza:
zsálya tea napi 1-1,5 liter ebbe kb 4-5 plikket kell tenni( 1 dobozzal kb 200ft..),nekem eddig használt,fele annyira sem izzadok mint eddig,bár még csak 2 hete iszom,na meg ne gondolj az izzadásra azis nagyon sokat segít,gondolj másra,foglald el magad,és észre sem veszed és a napod szárazon éled túl :D
2014. febr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!