Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Depressziot lekuzdeni? Hogyan?

Depressziot lekuzdeni? Hogyan?

Figyelt kérdés

Nem nagyon sikerult beilleszkednem az uj osztalyba a gimiben . Van egy baratom az osztalybol vele minden oke. Szoval amugy sem vagyok az a fajta aki 2 perc alatt ossze tud haverkodni valakivel. Persze ez nem latszik rajtam tobben mondjak mennyire laza vagyok meg minden de ezt kifele mutatom csak. Belul egesz nap feszult vagyok , anya szerint ezert faj a hatam, a lelki problemak miatt, neha akkorat roppan hogy meterekrol tisztan lehet hallani. Meg ezek a hangulatingadozasok... egyszer jo kedvem van , egyszer rossz. 2 honapja jottem ki egy 8 honapos kapcsolatbol , elotte sem volt minden rendben , de azota teljesen el vagyok veszve . Nem , nem hianyzik az exem , szimplan egy baratnore vagyok. Csak hat nekem ez sem megy konnyen...Vol egy ido amikor tele voltam onbizalommal es minden olyan konnyen ment . Most onbizalom hianyaban nem megy semmi, sokszor e miatt meg sem probalom . Es e miatt sajnos 2 honapja cigizek. Elindultam egy lejton amin nehez megallni , szuleim tobbet artanak mint hasznalnak. Tudom, hogy a legjobbat akarjak nekem , de nekem nem erre lenne szuksegem . Legtobbszor az ilyen beszelgetesek veszekedesbe torkollanak. Suliban a tanulmanyi eredmenyem egyre rosszabb. Regen volt sok baratom, most szintr nincs... Osztalytarsaim is elszoktak jarni ide-oda , engem sosem hivnak , gondolom mert nem birnak, pedig nem is ismernek , tudok en is jo fej lenni , csak ezt nem ismerik fel bennem . Jo lenne neha valakivel beszelgetni a szamotokra kicsinek tuno problemaimrol, de en sajnos magamban orlodom. Meg pl ha megisnerek egy uj embert, akkor en ugy veszem rogton , hogy nem szeret engem, senki sem kozeledik felem , pedig azert en szoktam , de ha en nem keresek valakit , akkor nem is beszelunk. Ez van. Nektek ez lehet onsajnaltatasnak szamit , nem , nem az , nem kell engem sajnalni csak egy kis segitsegre vagyom . Focizok, kicsi koromban orszagba egyik top csapat voltunk , es azt hittem belolem is nagy focista lesz, a tebetsegem meg van hozza , de mostanra semmi kitartas nincs bennem... En nem tudom ezt nost minek nevezik , depresszio vagy csak siman hulye vagyok , de orulnek par valaszadonak.

15/f


2015. ápr. 25. 23:24
 1/1 A kérdező kommentje:
jah es hat igen kilrobaltam a drogot , majdnem belehaltam , az elmeny borzaszto volt, es utana hogy tuleltem jobban ereztem magam , de azota sokszor kivantam , hogy lehet jobb lenne ha nem eltem volna tul..
2015. ápr. 25. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!