Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » S. O. S?! Főleg olyan emberekt...

S. O. S?! Főleg olyan emberektől akik ezt tapasztalták vagy volt hasonló a környezetükben?!

Figyelt kérdés
Egy éve szenvedek mandula gyulladással. Gégészeten is voltam, de nem akarják semmi pénzért kivenni. Ám egy hónapba kétszer biztos be van gyulladva. Hol jobban hol kevésbé. Tavaly május, június, július , augusztus hónapom arról szólt hogy ügyeletre járkáltam tüszős mandula gyulladással, 38-39C° os lázzal, ráadásul a gyulladás ráment az izületeimre, enni , inni alig tudok.. Most is, pontosan tegnap óta ez a helyzet, éretségi szünetem van így tudok pihenni, de nem akarok orvoshoz menni, mert tudom hogy antibiotikumot, probiotikumot láz-és fájdalomcsillapót valamint köptetőt kapnék. De már annyi gyógyszert szedtem az elmúlt időszakban hogy 4-5kg tól megszabadultam. Valaki tud valami alternatív/ házi praktikát (forró tea kizárva jobban bedagad tőle)?! Vagy mindenképp menjek orvoshoz?! Köszönöm előre is!
2015. máj. 5. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Sós vizes gargalizálást próbáltad már?
2015. máj. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tüszős mandulagyulladást mindenképp antibiotikummal kell kezelni, enélkül súlyos szövődményei lehetnek (szív, vese). A diagnózishoz és a kezeléshez viszont orvos kell, egyáltalán nem biztos, hogy most is a mandulád durrant be, nézesd meg dokival.
2015. máj. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!:)
2015. máj. 5. 10:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismerős. 2009 óta küszködök. Most gondolkodok a kivételen én is.
2015. máj. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem nem akarják kivenni, de lassan már csak antibiotikumokon élek.
2015. máj. 6. 07:18
 6/6 anonim válasza:
Nekem egy ismerősömnek volt ilyen. Kakaoallergia okozta. Állandóan begyulladt a mandulája
2015. máj. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!