Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akinek pajzsmirigy betegsége...

Akinek pajzsmirigy betegsége van, leírni, hogy mik voltak a tünetek?

Figyelt kérdés
A fogyás meg a hízást kivéve értem természetesen, mert tudom, hogy ezek fennállásakor egyből felmerül a gyanú. De milyen tüneteket okozhat még, amiből kiderül a baj?
2015. máj. 20. 11:29
 1/2 anonim válasza:

Én a neten csináltam egy tesztet, mert hullik a hajam, memóriazavarom van, rövid és hosszútávú egyaránt, aluszékony vagyok de rettenetesen, fáradt is, képtelen vagyok hosszú ideig koncentrálni, elkalandoznak a gondolataim. 1 hónap múlva lesz pm uh-m, a vérvételre is csak a jövő héten tudok menni.

A netes teszt a webbetegen volt, ott azt írták, hogy sürgősen menjek orvoshoz. Fogyni fogytam sokat meló miatt és mert bringával járok, ez a fogyás az, ami a pm-be nem tartozik, legalábbis én csak hízást olvastam a tünetek között.

2015. jún. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nekem időközben megoldódott a problémám de remélem valaki tudja használni :) egyébként nekem panikszeru tüneteim voltak és mivel ekg jó volt gyanakodtak a pajzsmirigyre. Mivel az is jó lett így azt mondták pánikbetegség, de nem javultam, visszamentem, és valószínűsíthetjük hogy egy megfázásbol visszamaradt dologtól voltam rosszul, amire ijedten reagáltam. Magamnak jöttem rá mivel akkoriban mikor előjött nem is idegeskedtem viszont meg voltam fazva nagyon! És több mint egy hónap után derült ki mi okozza, szóval figyeljetek oda, mert az ember magának tudja legjobban mi a baja!
2015. jún. 17. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!