Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Sipoly?...

Mi lehet a bajom? Sipoly? Aranyér? Pattanás?

Figyelt kérdés
Zuhanyzás közben éreztem egy pattanás szerű gömbölyű "pattanást" az ánusznyílásomon. tele van fehér gennyel vagy nem tudom, és amikor ki akartam nyonni nem nagyon tudtam és olyan érzés volt mintha lenne benne valami nem váladék hanem szilárdabb. előre köszönöm a válaszokat erre a kínos kérdésemre!

2015. máj. 20. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Furunkulus ?
2015. máj. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aranyeret kizárhatod.. az nem fehér.
2015. máj. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne nyomkodd, menj el a sebészetre. ott megnézik és kapsz rá valamit, lehet pl külső aranyér is, az ilyen kis csomó formájában jelentkezik.
2015. máj. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szamo77db ***** válasza:
El kéne menned a proktológiára. Nekik ez a speciális szakterületük. Biztosan tudnak segíteni neked!
2015. máj. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Proktológiára beutaló kell nálunk, ezt háziorvos, vagy sebész ad, aki előtte megvizsgál.
2015. máj. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen sokat segítettetek!
2015. máj. 21. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!