Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet, hogy cukorbeteg vagyok?...

Lehet, hogy cukorbeteg vagyok? 15/L

Figyelt kérdés

Ma észrevettem, hogy furcsa szagú a lehelletem, az orromban mindig ezt érzem. (Először náthára gondoltam, de mostmár nem biztos) Esetleg valaki le tudná írni, hogy milyen szagú az aceton?

A szám folyton ki van száradva. (De nem vagyok szomjas)

Előtte nagyon, de most egyáltalán nem kívánom az édességet.

A családomban (tudtommal) nincs cukorbeteg.

A vérvételtől nagyon félek, egyáltalán nem szeretem, mert fáj és mindig elájulok utána, szóval légyszíves ne írjátok azt, hogy "Ezt csak labor után tudhatod biztosan"

Szerintetek lehetséges? Nagyon félek tőle! :(



2015. máj. 30. 16:38
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Hátha fontos: nagyon keveset szoktam enni, inni és pisilni. Sok édességet eszem.
2015. máj. 30. 16:41
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

nem csak labor után tudhatod, a vércukormérés annyiból áll, hogy megszúrják az ujjad és egyetlen egy csepp vért "megmérnek". Kb meg sem érzed ezekkel a modern tűkkel.


Aceton meg olyan illatú mint a körömlakklemosó :)

2015. máj. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Lehetsz cukorbeteg, és ha ilyen gyanúd van, akkor mindenképpen el kell menni orvoshoz, már hétfőn. Ha nem vagy az, akkor megnyugszol, ha az vagy, akkor pedig nagyon gyorsan a megfelelő módon kezelni kell, mert minden nap halogatás súlyos romlást okozhat és veszélyes szövődményeket. Még a fogyás is jellemző tünet lehet. A szúrás egyáltalán nem fáj annyira, nem kell odanézni, és vérvétellel együtt kb 10 másodpercig tart, és semmi okod nincs, hogy elájulj, de ha elájulsz, az se a te bajod, te észre se veszed, hanem a nővérkéé.
2015. máj. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát szerintem nem körömlakklemosót érzek. Még így is lehetséges? Nem éehet, hogy mégiscsak nátha? Mert náthánál is kiszáradunk. (és be van dugulva egy kissé az orrom)
2015. máj. 30. 16:51
 5/14 szamo77db ***** válasza:
Meg kellene nézetni a vércukrodat. Kezelés hiányában nagyon súlyos szövődményei lehetnek ennek a szemét betegségnek. Én is cukorbeteg vagyok.
2015. máj. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

fontos a testtömegindexed.. annak ellenére, hogy keveset eszel, még lehetsz kövér..az már nem jó..

aztán keveset eszel-iszol-pisilsz..nos az sem optimális..a folyadék nagyon fontos, főleg a vízháztartás miatt, és hogy a veséd dolgozzon...


nem biztos, hogy cukorbeteg vagy..én itthon nézem a cukorszintemet évek óta..

2015. máj. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

160 cm, 45 kiló vagyok. Ez csak nem számít kövérnek. Vagy igen? :( Apu mindig azt mondja, hogy vékony vagyok, de lehet, hogy csak elfogult.

Észrevettem még azt, hogy nagyon-nagyon megkívántam a trappista sajtot. Minden este sokat eszem belőle. Ez lehet egy tünet?

2015. máj. 31. 14:50
 8/14 anonim ***** válasza:

Mindig is sovány voltál vagy lefogytál? Folyamatosan fogysz?

A trapista sajt nem tünet, de a fogyás igen. Találgatások helyett menj orvoshoz hétfőn. Ne halogasd, ezen túl kell esni, mint a fogorvoson.

2015. máj. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sovány! Am mindig ilyen voltam, vagyis kevesebb, mert ugye kisebb voltam.
2015. máj. 31. 17:40
 10/14 anonim ***** válasza:
De. " Az Ön testtömegindexe: 17.6 Ön sovány. Az Ön ideális testtömege: 60.15 kg. Kívánatos szélső értékek: 52.5kg - 67.8kg." A normál testtömegindex 20-25. Forrás: webbeteg.hu
2015. máj. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!