Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy döntenél ebben az esetben...

Hogy döntenél ebben az esetben? Melyik kedvezőbb?

Figyelt kérdés

Nos, adott egy porckorongsérv 19 évesen, néha borzalmasan fáj, néha tünetmentes... néha hónapokig észre sem veszem, néha hetekig nem tudok 5 percig megülni....


És jön az egyetem szeptembertől... egy évet passziváltam, mert nem birtam ott ülni sok volt reggel 8tol este 5ig.. ezalatt csináltam egy tanfolyamot ami csak hétvégén volt...tehát végülis nem vesztettem el egy évet semmire hanem lett egy szakmám..De most a jövőről van szó. Elkezdtem dolgozni a szakmában, igazából nem nagyon jön be, tanulni jobb volt mint csinálni...


Melyik mellett döntenétek?


A) egyetemre vissza és nappali tagozat majdcsakkibírom azt a heti 4 napot elsőfélévben alapon: kevesebb "munkanap" decemberben vizsgaidő, tehát itthon lehetnék egy hónapot talán (?!) , aztán májusban megint vizsgaidő, aztán június elejétől már hawai DE nincs munka és fizetés


B)egyetemre kérvényt benyújtani, hogy betegség miatt nem tudok nappalin lenni és levelezőre váltani, ha engedik két aktív félév hiányában is: ha elfogadják tanulni itthon, hétvége a levelezős órák péntek szombat...Én osztom be az időm, sok időm van tanulni, tornáztatni a gerincem, hogy javuljon és abbahagyni a munkát, DE nincs ugye jogviszony, nincs munkaviszony, TB nem tudom hogy van, nem vagyok diák tehát a bérlet is drága...nincs fizetés, ösztöndíjat nem tudom


C) ha az előzőleg leírt kérvényt nem fogadják el, akkor maradni ezen a munkahelyen napi 12 órákat ülni: Gerinc KO, AGY KO, szomorúság, depi és emellet veszni hagyni az egyetemet, majd újrajelentkezni... VAN ZSÉ, VESZETT EGYETEM


D) ha elfogadják a kérelmet, akkor levelezőn tanulni és mellette maradni a szar munkahelyen, ami nem tetszik és szenvedni tovább, és kockáztatni, hogy nem tudok bemenni a levelező órára sem, tehát kevés oktatás sok pénz, nehéz tanulás, időhiány


2015. jún. 4. 15:52
 1/3 Yolo2 ***** válasza:
Egyértelműen A és emellett elmenni orvoshoz azonnal, hogy küldjön gyógytornára. Azután pedig ne csak a kiírt mennyiséget végezd el és viszont látásra, hanem rendszeresen járj vissza oda.
2015. jún. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát TB alapon 10 alkalom torna volt a kórházban! Aztán viszlát .. másra nincs pénz:(
2015. jún. 4. 19:37
 3/3 Yolo2 ***** válasza:
Sajnos a zsebedbe kell nyúlni, 10 alkalom nem túl sok, sőt... Mindenesetre megérő befektetés szerintem.
2015. jún. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!