Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Azokkal az emberekkel akik...

Azokkal az emberekkel akik süketek és vakok, hogy kommunikálnak?

Figyelt kérdés
2015. jún. 9. 17:44
 1/3 anonim válasza:
2015. jún. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A latin tanáromnak a kislánya ilyen. Soha nem értettem, hogyan kommunikálnak. Megkérdeztem. Azt mondta, hogy kéz jelekkel kommunikálnak. pl. ha ő mond valamit akkor a kislány fogja a kezét és úgy érzi, hogy mit akarnak neki mondani. Azt még mindig nem tudom, hogy azt hogy tudják neki megtanítani, hogy pl. az alma az egy ökölbe szorított kéz., meg hogy egyáltalán mi az az alma.
2015. jún. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2: A jel formáját le tudja tapogatni. Ennek érdekében egyes jeleket meg is változtatnak, mert az arckifejezéseket nem tudják követni.

A siketvakoknak azért még vannak működő érzékeik, így tudja, hogy az alma gömbölyű, mi a szaga, mi az íze.

2015. jún. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!