Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az öcsémmel valami nincs...

Az öcsémmel valami nincs rendben. Lehetséges, hogy homoszexuális?

Figyelt kérdés
Az anyám nem akarja elismerni,de szerinem igenis van baj az öcsémmel.13 éves,azt már tudjuk,hogy turett szindrómás(tikkel),gyógyszerrel kezeljük.De szerintem ez még csak a kisebbik baj. Kisebb korában a háziállatainkat fogdosta(hímneműt és nőstényt IS). Erről már leszokott,TUDTOMMAL(anyám szerint ez is normális fiúgyerekeknél...),a lányok iránt egyáltalán nem érdeklődik,már már azon aggódok,hogy inkább a fiúk iránt. Nagyon vékony,keveset eszik,bekepzelt modon dicsérgeti magát,azt mondja magáról hogy milyen izmos.Persze egyáltalán nem az. Amikor anyáék éppen nem veszekszenek vele,állandóan hülyeségeket kérdez,olyan dolgokat amiket egyértelműen tud,de megkérdezi,anya meg állandóan mosolyog rajta,hogy milyen aranyos,hogy mindent elfelejt. Az iskolában MINDEN NAP gond van vele,megszökik. Azon kívül egésznap bent ül a sötét szobájában és ki sem jön. Azonkívül szeret tapsikolni,idétlen fejeket vágni,ugrálni,PUCSÍTANI,és a szabadban bárhova odakakil. Szerintetek nem fura? A beszédstílusa is olyan lányos/magas. Utalhatnak ezek a jelek identitás zavarra? Köszönöm előre is.
2015. jún. 28. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A tesód beteg. A homoszexualitás az ő esetében a legkisebb baj. Egyébként nem az.
2015. jún. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A Thouret- szindróma nem tikkelés. Amúgy nem értem, miért pont a vélt homoszexualitást emeled ki egy ilyen ember esetén, itt annyi nagyobb baj van.
2015. jún. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy 13 éves gyereknél még nem lehet kijelenteni, hogy homoszexuális, csak mert egyelőre nem érdeklődik a lányok iránt. Ha így is lenne, neked, mint a testvérének, támogatni kellene és elfogadni.

A betegsége miatt is szüksége lesz a támogatásra, amit legalább tőletek meg kellene kapnia!

2015. jún. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az az érzésem, hogy a családtagok odafigyelésével egyelőre nagyobb baj van. Ennyi idősen még teljesen normális, ha nem érdeklődik a lányok iránt, viszont olyan érzésem van, mintha fel akarná hívni magára a figyelmet. Főleg abból gondolom, hogy megkérdez olyant, amit tud elvileg.

Ez nekem figyelemfelkeltésre utal. Ha izmosabbnak látja magát, mint amilyen, az sem identitászavar, hanem ösztönös felülértékelés, mert valószínűleg soha nincs megdicsérve, csak mosolyognak ha valamit újra kérdez és alapból érzi, hogy hülyének van nézve.

Szerintem a gyereket nem gyógyszerrel kéne feltétlenül kezelni, hanem odafigyeléssel, szeretettel.

És egy terapeuta sem ártana, de nem csak az öcsédnek!

2015. jún. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De szerintetek milyen betegségre utalhat? ADHD? Utolsó: szerintem is van önértékelési problémája(is).
2015. jún. 28. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!