Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Menjek orvoshoz? Segítség...

Menjek orvoshoz? Segítség aggódok!

Figyelt kérdés
Néha rosszul beszélek. Nem jut eszembe a szó vagy rosszul mondom ki. Néha rossz szót is mondok ki nem amire gondolok. Nincs ma étvágyam se. Alig birok enni. Tegnap este felpüffedt az arcom. Reggelre elmúlt. 14 éves lány vagyok. Képzelt/pánik beteg vagyok. Szedtem be gyógyszert hányingerről kb 1.5 hónapig. Most kezdem letenni a gyógyszert. Tudom el sem kellett volna kezdeni. Mi lehet ez?

2015. júl. 3. 21:47
 1/1 anonim válasza:
en is voltam panik beteg korabban (szerencsere mostanra mar kigyogyultam), es ez a felrebeszeles tenyleg felelmetes tud lenni, de velem is megtortent olykor. foleg mikor elore benne volt az agyamban mindig, h ezt a mondatot most nem fogom tudni befejezni, vagy a szot nem fogom tudni helyesen kimondani...stb...es akkor altalaban be is kovetkezett.
2015. júl. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!