Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Okozhatja ezt a stressz?

Okozhatja ezt a stressz?

Figyelt kérdés
Nagyon stresszes az életem vagyis inkább ilyen típus vagyok.Mindenen feltudom magamat idegesíteni,randik előtt hasgörcsöm van+3-4x is székletem van előtte,vizsgák előtt ugyanez,ha valaki kioktat vagy beszól nekem valamire felrobbanok nem tudom megállni hogy egyből ne szóljak vissza.Szóval minden nap van valami amitől feszült vagyok.Most viszont kijött egy olyan bajom hogy folyton böfögnöm kell szinte és kortyog a hasam és nyálka van a székletembe 1 hónapja lassan.Suliban volt egy stresszes időszak a vizsgák miatt és akor is ugyanez volt de akkor elmúlt a vizsgák után most viszont az érettségi óta nem múlik el.Az érettségin az idegességtől a hányás kerülgetett és abban az időszakban minden nap ittam alkoholt(1 üveg bort vagy 4-5 sört és néha mellé egy felessel pálinkát)1 hete nem iszok semmi alkoholt csak vizet de rengeteget idegeskedek még mindig és nem enyhülnek a tünetek.Mi lehet ez?20/F
2015. júl. 6. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos a stressztől van, de jó lenne ha megpróbálnál relaxálni vagy valami módszert kitalálni magadnak, mert a stressztől szervi bajaid is lehetnek. (Én csak tudom, "nyertem" 1 hetes kórházi "nyaralást" a jó kis idegeskedés miatt.) Vagy sportolj.
2015. júl. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
van egy tippem, mi lehet ennek a valós alapja. de ezt itt nehéz és hosszadalmas lenne kifejteni. ha érdekel keress privát
2015. júl. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!